gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Yeni aldığım kozmetiklerim

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kızlar,şimdiye kadar cildime düzenli bir şekilde hiç krem kullanmadım ama 33 yaşına girince hemen cildim için uygun bir krem almaya karar verdim..Cilt tipim karma esmer tenliyim ve cildim güneşten çok çabuk etkileniyor.Anında yanıyorum.Shıseıdo diye bir ürün aldım.Ürünün içeriği kesinlikle bitkisel.Bitkisel olduğu için cildime rahatlıkla güvenle kullanıyorum.Bunun yanında,Dermokilin maskesini,temizleme jelini ve toniğini aldım ve gerçekten çok memnunum:) şimdiye kadar kendim evde kil maskesi yapıyordum cildim pürüzsüz oluyodu ama iki gün sonra tenimde kuruluk başlıyordu.Dermokilin maskesi cilt tipinize göre cildi arındırır ken tahriş etmiyor:) [​IMG]

Nemlendirici ve fondoten

Shıseıdo ürünlerinden aldığım için küçük hediyeler verildi 4 sürümlük göz çevresi kremi,nemlendirici,ötekinin ne olduğunu hala çözemedim:hhh:

2. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    bende imzami atiyorum :nazar:
    günes icin aven de çok iyi..ben çok açik tenliyim Avène kulaninca saatlerce günesli yerde gezebiliyorum hic bir sorun olmuyor faktor 50 kulaniyorum, hem kokusuda güzel.

3. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    İyi günlerde kullan çitos um..kullandıkçada gençleş ve güzelleş cnmm paylaştığın için de teşekkürlerr.. sebamet ürünleride güzel ben sadece bir ara saç şampuanını kullanmıştımmm..

Yeni aldığım kozmetiklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni aldıklarım

Yeni aldıklarım

Dün arkadaşımla sırf rahat diye aldığım çizmeler ve uyumlu olması için aldığım çanta.Çantayı acilen ve başka aynı renkte bulmakta zorluk olduğu için beğenerek almadım ama uygun oldu:D Vizon rengi imiş ve ilginç bir renk kolay bulumadım.
  2. Yeni Aldığım Ayakkabım

Yeni Aldığım Ayakkabım

Dolgu topuk ayakkabıları çok severim.Uzun zamandır almayı planlıyordum ama kafama göre bişey bulamamıştım.Geçenlerde bir ayakkabıcıya girdim ve direk gözüme takıldı bu şekerler.Şansıma bu modelden tek bir tane kalmıştı.Eee ben de hemen kapıverdim :)O kadar rahat ki topuğu hiç hissetmiyo insan.Topuklu ayakkabıya hiç alışkın olmayan ben bile üzerinde ceylan gibi sekiyorum :DBakın bakalım...
  3. Elle'den Aldığım Yeni Botlarım

Elle'den Aldığım Yeni Botlarım

Baktım herkes yeni aldıkları cicilerini paylaşıyor bende dün Elle'den aldığım cicimi sizlerle paylaşıyım dedim... Uzun zamandır takipdeydim dün baktım fiyatı baya bir düşmüş fırsat bu fırsat hemen aldım... İşte botlarım... NOT: Resmini çekmeye üşendiğim için sitesinden resmini yükledim idare edin :D:D
  4. *****'ın yeni kozmetik ürünleri

*****'ın yeni kozmetik ürünleri

kozmetik alışverişim, yeni aldıklarım, güneş kremim, sebamed güneş kremim, bellisima parfüm setim ve ben :) Yaz geldi ve güneş koruyucu olmadan, dışarı asla çıkmamamız gerekiyor:) Kaldı ki ben lazer epilasyon yaptırıyorum ve vücudumun her zerresine krem sürmem gerekiyor:A Etkisinden memnun kaldığım kremi aldım yine bu sene SebaMed - Hassas clitler için, en yüksek koruyucusu olanın aldım. 45...

Sayfayı Paylaş