gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Bir Ben Yarattım...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Pusuya yatan acılarım kalbimde dağıldı Çığ düşürdüm sözlerime, Bedelini ödedim gülümseyişlerimin,
    Çıldırmış fırtınaların son denemelerindeyim.
    Hikayem kan kaybından öldü.
    Hayallerim ve düşlerim birbirine çatmaktan vazgeçti artık,

Dönüş bileti olmayan yollara vurdum kendimi.
    Eski hayatın son sahnesindeyim,
    Hedefi olmayan bir kurşunun gidişiyim ben.
    Düştüğüm kendime yeniden tırmanıyorum,
    İçimde ayaklanan tüm sözcükleri kustum

Vakitsiz intihara teşebbüs eden yüreğim can derdinde,

Bestelediğim şarkılar var yeni hayatıma dair,
    Notalar değdi tükenmiş çığlıklarıma,
    Şarkılar geçti içimden,
    Nakaratlarda dinledim kendimi,

Vizesi olmayan kaçak geçişler yaşadım kendimden kendime,
    Yeni bir ben yarattım.

Yeni Bir Ben Yarattım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferdi Tayfur -  bir mucize yarat

Ferdi Tayfur - bir mucize yarat

Bir mucize yarat seven kalbimde Hayalim gerçeğe dönüşüversin Kalmasın artık gözüm yollarda Hayalim gerçeğe dönüşüversin Geçmiyor günüm sensiz geçmiyor Bitmiyor gecem sensiz bitmiyor Değil tek birkaç kadeh yetmiyor Değil tek birkaç kadeh yetmiyor Umutlar kaynıyor ufuklarımda Umut bırakmadın yarınlarımda Yeter düşündüğüm anılarımda Hayalim gerçeğe dönüşüversin Geçmiyor günüm sensiz geçmiyor...
  2. Evinizde yeni bir dünya yaratın

Evinizde yeni bir dünya yaratın

Evinizde yeni bir dünya yaratın Almanya’nın en prestijli kendinden yapışkanlı folyo markası d-c-fix 2007 modelleriyle Türkiye’de. Yüzlerce çeşit desenden oluşan ürün yelpazesi ile 7’den 77’ye tüm kesimlere hitap eden d-c-fix, evin her köşesi için ilginç modeller sunuyor. Ekonomik olmanın yanı sıra d-c-fix’in her yaştan kişi tarafından da kolayca uygulanabilme özelliği bulunuyor. 500’e...
  3. Ve bir masal yarattım içimde

Ve bir masal yarattım içimde

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bebeğinize renkli bir oda yaratın

Bebeğinize renkli bir oda yaratın

Bebeğiniz için her şeyin mükemmel olmasını istiyorsanız, odasını döşerken ayrı bir özen gösterin. Örneğin yatağını ahşap gibi doğal ürünlerden seçin, odada loş aydınlatmalar kullanın, mobilyaların yuvarlak hatlı olmasına dikkat edin! Renksiz ortam sıkıntıya sokabilir Her anne-baba çocuğu için her şeyin en güzelini ister. Özellikle de odasını hazırlarken, sağlığını tehdit etmeyecek,...
  5. Yeni bir ben yeni bir avatar konusuuu xD

Yeni bir ben yeni bir avatar konusuuu xD

Meleklerim uzun zaman oldu size avatar sunamadım şimdilik bunları huzurunuza sunuyorum...:D:D İnşallah sizlere güzel avatarlar sunmaya devam ederim...:)

Sayfayı Paylaş