gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları kimlerdir lütfen Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları isimlerini listeleyin ve bilgi verin merak ettim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Al sana yeni bir hayat!

Al sana yeni bir hayat!

Bana bir bilet verir misiniz? -Nereye? -Yeni bir hayata. -Orası neresi ya? -Yeni bir hayat,yeni insanlar… -Yok kardeş!Ankara istersen var. -Yeni umutlar,yeni aşklar… -Adana veriim. -Yeni bir ben… -Şanlıurfa veriim. -Her yere gittim.Dünyada gezmediğim yer kalmadı. -Zonguldak veriim. -Tatmadığım zevk kalmadı. -Nereye gidecen birader sen ya? -Yeni bir hayata dedim ya. -Kafa mı buluyon sen...
  2. yeni bir hayat kapımda =)

yeni bir hayat kapımda =)

Yeni bir hayat beni beklıyor açmış kollarını hiç düşünmeden bana koş dıyor mutlu olmak birazda olsa gülmek için bana koş dıyor buzmana kadar çok bekledım ama bir sanıye bile beklemeye sabırım kalmadı o gidiyor umurumda bile değil artık üzülmedıgımı farkettım çok üzüldüm ama busefer zafer benim sadece benim olmalı savaşı kazan başar ben olamalıyım (:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: kahkahlar...
  3. Wipeout'un Yeni Yarışmacıları Ünlüler Olacak!

Wipeout'un Yeni Yarışmacıları Ünlüler Olacak!

wipeout, yeni sezon, asuman krause, kimler yarışacak, ünlüler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk ve Yunan yarışmacıların halen yarışmakta oldukları Wipeout yarışmasının yeni bölümünde ünlüler yarışacak. Atilla Taş, Ümit Erdim, Mehtap, Sertaç Akkaya, Tony, Metin Yıldırım, Esra Sönmezer, Ebru Şam ve Senem Kuyucuoğlu'nun yarışacağı yarışma 25 Haziran'da...
  4. Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacı Kadrosu

Yeni Bir Hayat Yarışması Yarışmacı Kadrosu

Yeni Bir Hayat Yarışmacılarının İsimleri Yeni Bir Hayat Yarışması Hakkında Bilgi Yeni Bir Hayat Ekranlara geldiği günden beri özellikle kilo problemi olan izleyicilerin takip ettiği Yeni Bir Hayat yarışması Ebru Akel'in sunumuyla devam ediyor melekler :) 14 yarışmacının yarıştığı bu yarışmanın kadrosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz :) 24 Mart’ta Star Tv’de başlayan, Ebru Akel’in sunduğu...
  5. yeni bir hayat yarışmacıları isimleri

yeni bir hayat yarışmacıları isimleri

yeni bir hayat yarışmacıları isimleri de yazarsanız çok sevinirim ben o yarışmayı geçen gördüm beğendim isimlerini merak ediyorum.

Sayfayı Paylaş