gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

yeni bir leopar türü

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Güneydoğu Asya’da bir ada olan Borneo’da daha önce keşfedilmemiş yeni bir leopar türü bulundu.

Cenova merkezli Doğal Hayatı Koruma Derneği WWF, daha önceleri anakaradaki diğer benzer türlerle akrabalığı bulunduğu sanılan türün tamamen bağımsız, yeni bir tür olduğunu açıkladı.

yeni bir leopar türü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keşfedilen yeni türler

keşfedilen yeni türler

Daceton Armigerum türü karıncaların görsel yeteneği çok gelişkin. Yeni balık türü Guyanancistrus boyutuna göre çok büyük olan ağzı ile dikkat çekiyor. Eleutherodactylus familyasından bir kurbağa Amazon kökenli Dipsas Indica yılan türü sümüklü böcek yiyerek besleniyor. Cryptomyrmex Longinodus türü karıncaların Surinam’da bulunmalarından önce sadece Brezilya’da yaşadıkları...
  2. Türk uzmanları yeni bir yılan türü keşfetti

Türk uzmanları yeni bir yılan türü keşfetti

yılan türleri video Aydın - Adnan Menderes Üniversitesinden (ADÜ) bir ekip, Hatay'ın Dörtyol ilçesi yakınlarında TÜBİTAK tarafından desteklenen proje kapsamında yaptıkları arazi çalışmaları sırasında yeni bir yılan türü keşfetti. ADÜ Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kurtuluş Olgun ve çalışma arkadaşları, ''Eirenis'' cinsi yılanların Türkiye'deki dağılımının...
  3. dikkat !yeni soygun türü

dikkat !yeni soygun türü

Sevgili meleklerim, Bu uyarıyı lütfen dikkate alın Bugünlerde yeni bir soygun > sekli turemis : > > Evinizin kapisina geliyorlar onemli deterjan > firmalarindan birinin adini > > verip yeni urunleri icin anket yapmaya, anketi kabul > edersiniz da > hediyenizin 3 kg lik deterjan olacagini soyluyorlar. > > Tuketici olarak size uzun sorulardan sonra yeni urunun iki...
  4. 'leopar' aşkı bir kez tatmış

'leopar' aşkı bir kez tatmış

Dizi sayesinde çok ünlendi kıvanç tatlıtuğ herkes ondan bahsediyor bütün kızlar ona hayran ama o bi kişiye aşık olduğunu söylüyor buyrun kıvançın kendi ağzından yazılanlar.. KIVANÇ TATLITUĞ'DAN AŞK İTİRAFI: "BİR KEZ ÂŞIK OLDUM. ONUN DIŞINDA O İHTİRASI YAKALAYAMADIM." Kendisini leopara benzeten Kıvanç Tatlıtuğ, kalabalık ortamlara girdiğinde dizlerinin bağının...
  5. Yeni yengeç türü bulundu

Yeni yengeç türü bulundu

yengeç türleri Yeni yengeç türüne bi bakın melişlerim:) Tayvanda yeni bir yengeç türü bulundu.Ulusal Tayvan Okyanus Üniversitesinde görevli deniz biyoloğu Ho Ping_ho ülkesinin güneyinde keşfettiği yeni yengeç türünün Hawaii,Polinezya ve Mauritius çevresine yaşayan yengeç türlerine benzedeğini söyledi. Kırmızı kabuğunun üzerinde küçük beyaz tümsekler bulunan yengecin bu görüntüsüyle...

Sayfayı Paylaş