gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni Havlu Kenarı Tığ İşi Örnekleri

Konu, 'Havlu Kenari Örnekleri - Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Havlu Kenarı Tığ İşi Örnekleri Havlu Kenarı Tığ Modelleri

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda çeyiz sandıklarının olmazsao lmazı olan havlu kenarı modellerine değiniyor ve tığ işi havlu kenarı örneklerini sizlerle ve bizden model ricasında bulunan misafirlerimiz ile paylaşıyoruz :)

Yeni Havlu Kenarı Tığ İşi Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurdela işi havlu kenarı örnekleri

kurdela işi havlu kenarı örnekleri

Kurdele işi havlu kurdela işi havlu kenarı kurdela kurdele kenarı örnekleri Havlu kenarı deyip geçmeyin kızlar. Özellikle hem kendiniz hemde size misafirliğe gelenler için el yüz yıkaması nasıl bir zorunluluk ise, kurdelalı havlu kenarlarına bayılan biri olarak ben diyorum ki bunlarda zorunluluktur. Yani bir havluda olmazsa olmazlardan birisidir. Gerçi artık firmalar biraz biraz işleme...
  2. Yeni Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri 2013

Yeni Halkalı Havlu Kenarı Örnekleri 2013

havlu kenarı örnekleri yeni havlu kenarı örnekleri 2013 havlu kenarı modelleri 2013 Bilhassa gelinlik kızların çeyizlerine konulan kenarlı havlular gelenek göreneklerimizden gelir melekler :) Birbirinden güzel, zarif, el emeği göz nuru havlu kenarları ile işlenmiş havlular, özellikle çeyiz serme merasiminde göz alıcı parçalardan birisidir. Annelerimizin binbir emekle hazırladıkları bu elişi...
  3. Dantel Havlu Kenarı Örnekleri yeni

Dantel Havlu Kenarı Örnekleri yeni

Dantel Havlu Kenarı Örnekleri yeni olanlardan varsa elinizde banada verin örnekleri hanımlar
  4. Havlu Kenarı Tığ Örnekleri

Havlu Kenarı Tığ Örnekleri

Havlu Kenarı Tığ Örnekleri arıyorum ben varsa sizde yeni ve şık örnekler lütfen paylaşın arkadaşlar.
  5. Yeni havlu kenarı örnekleri

Yeni havlu kenarı örnekleri

Havlu modelleri lavabolarda ve banyolar da mutlaka bulunması gereken el ve yüz kurulanmasın da ihtayaç olan ürünlerdir. Özellikle havlu kenarına uygulanan işlemeler, dantel ve nakışlar çeyiz hazırlığın da bulunanların büyük beğenisini kazanarak çeyiz sandıklarının demirbaşı olarak yer alıyor. Sadece çeyiz için değil kendi banyonuz için de gerekli olan ve ağır misafirlerinize gururla çıkararak...

Sayfayı Paylaş