gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni moda 2012 saç renkleri ve modelleri

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yeni Moda Saç Renkleri 2012 Bayanlar İçin 2012 saç renkleri ve modelleri 2012 saç renkleri modası

Evet Melek'ler ve saç rengini, saç modelini değiştirmek isteyen her daim güzel olmak isteyen tüm kadınlar. İşte sizler için araştırdığımız 2012 saç renkleri modasından ve 2012 saç modelleri modasından seçtiğimiz can alıcı fıstık gibi modeller ve renkler burada arkadaşlar!

Yeni moda 2012 saç renkleri ve modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni moda saç şekilleri ve renkleri

Yeni moda saç şekilleri ve renkleri

Hemen hemen her bayan mutlaka saçını bir kez bile olsa boya yaptırmıştır.Ben hemen hemen her sene saç boyamı ve bakımını yaptırıyorum.Tabi bu sene içinde kaç kez gittiğim ise meçhul:DBen pek kuaför tutkunu birisi değilim.Kendi saçımı,makyajımı,el-ayak bakımımı,epilasyonumu:utan: vs..tüm kuaförlük işlerimi kendim hallederim:DAnnemin karnından kuaför doğmuşum:DDoğuştan yetenekliymişim ben:DŞaka...
  2. 2012 Saç Renkleri ve Modelleri Burada Melekler

2012 Saç Renkleri ve Modelleri Burada Melekler

2012 saç rengi trendleri 2012 saç renkleri ve modelleri saç renkleri 2012 bayan 2012 yılında saçlarda çok fazla renk seçeneği var melekler :) Üstelik iki farklı rengi de saçlarımızda kullanabileceğiz. Kızıl ve bakır tonlarının hakimiyeti 2012'de de devam edecek. Yok ben o kadar cesaretli değilim diyorsanız da fındık kabuğu ve çikolata kahvelerle saçlarınız ışıl ışıl parlayacak :) Şimdi gelin...
  3. 2012 saç renkleri ve modelleri

2012 saç renkleri ve modelleri

Lütfen bana 2012 yılında kullanılacak saç renkleri ve modelleri hakkında bilgi verin arkadaşlarım. Teşekkürler.
  4. 2012 moda ve renkler

2012 moda ve renkler

2012-2013 yıllarına 'doğal renk'ler hakim olacakBelçikalı trend tahmincisi Michel Minne, çevre konusunun önem kazanması nedeniyle 2012 ve 2013 yıllarında hazır giyim sektöründe doğal renklerin hakim olacağını bildirdi.Yapılan açıklamaya göre hazır giyim üreticilerinin yoğun ilgi gösterdiği "Texbridge İstanbul Tekstil ve Aksesuarları Fuarı"nı 3 günde 7 bin 350 yerli ve 1298 yabancı...
  5. Yeni Trend Bronde Saç Renkleri ve Modelleri

Yeni Trend Bronde Saç Renkleri ve Modelleri

Saçlar da yeni trend haline gelen bronde saç renkleri kahverengi ve sarı rengin en güzel tonlarının birleşiminden meydana geliyor. Son derece doğal bir görüntüsü olduğu için kısa sürede bayanlar arasın da oldukça beğenilip yaygınlaşan bronde saç modellerini birçok ünlü star da benimseyerek saçların da tercih ediyor. Özellikle yaz ayların da bronz tene oldukça yakışan bronde saç renkleri, uç...

Sayfayı Paylaş