gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Sezon Koton Elbise Modelleri ve Fiyatları

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

elbise modelleri ve fiyatları koton elbise modelleri tunik ve fiyatları koton
    Koton kalitesi ve kullanılan kumaşları üzerine pek söz söylemeye gerek yok gerçekten iyi tasarımlara imza atması ise tesadüften öte profesyönellerle çalışmanın bir sonucu. Yeni sezonda Koton’a başarılar diler ve ürünlerini tanıtmaktan gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz. [​IMG]
    Bu şeker straplez elbisenin göğüs kısmındaki dantel detayı oldukça çarpıcı bunun yanı sıra fırfırlı eteği de masum bir seksilik eklemiş elbise modeline fiyatı ise 80 TL

Parlak detaylarla renklendirilmiş elbise modelinde kollar ve etek kısa tutulmuş. Her sezonun modası siyah elbisemizin fiyatı ise 70 TL
    Sıradışı davetlerin sıradışı kadını olmak isteyen bayanlara oldukça uygun fiyatlı bir elbise. Detaylardan çok bahsetmenin bir anlamı yok herşey gözlerinizin önünde fiyatı ise 130 TL civarında.
    Yılan desenlerinin yanısıra omuzda ve belde siyah bantlarıyla siyah aksesuarlar kullanmamız gerektiğini vurgulayan modelin fiyatı 120 Tl.

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel ve uygun fiyat saol cnm

3. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bende bunu beğendim

4. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Süper bu ya

Yeni Sezon Koton Elbise Modelleri ve Fiyatları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Debenhams yeni sezon abiye elbise modelleri

Debenhams yeni sezon abiye elbise modelleri

boyundan bağlamalı abiyeler boydan elbise modelleri boyundan bağlamalı elbise modelleri abiye şifon abiye Debenhams yeni sezon abiye elbise modelleri ve mango şifon elbise modelleri sayfa altındaki linkten de satın alabilirsiniz arkadaşlarım. Star by Julien Macdonald, Red Herring, RochaJohn Rocha, Betty Jackson, J by Jasper Conran gibi dünyaca ünlü tasarımcıların imzalarını taşıyan ve seçkin...
  2. Koton Abiye Elbise Modelleri

Koton Abiye Elbise Modelleri

cotton elbise modelleri koton abiye koton elbise abiye kıyafetler modelleri Koton bu sene de geniş ürün yelpazesini korumuş ve her kesime uygun elbise modelleri ve fiyatlarıyla 2009′un en çok tercih edilecek markalarından biri olmaya aday. Özellikle bayanların mağazalarına girip saatlerce oyalanması ve bu nedenle erkek arkadaşlarını deli etmesi ile bilinen Koton, 2009 geceleri için çok güzel...
  3. Yeni Sezon Elbise Modelleri

Yeni Sezon Elbise Modelleri

yeni sezon elbiseler bayan, elbise, modelleri, 2011 sezon, çizgili, düz renk, yeni moda, kısa bayan elbiselerini buradan bulabilirsiniz Bayanlara özel birbirinden şık yeni sezon elbiseleri sizlerle paylaşıyorum.
  4. Yeni sezon maxi elbise modelleri 2012

Yeni sezon maxi elbise modelleri 2012

maxi elbise modelleri, maxi elbise 2012, maxi abiye modelleri Yeni sezonun modasına en uygun tarzlarda üretilen ve görünümleri ile fark yaratan maxi elbise modelleri, şık ve gösterişli yapıları ile gerçekten dikkat çekici tasarımlara sahipler diye düşünüyorum meleklerim... Şık görünümlerinin yanı sıra, rahat kullanımları ile de büyük avantajlar sunan maxi elbise modellerini sizlerde tercih...
  5. Koton en yeni büyük beden elbise modelleri 2012

Koton en yeni büyük beden elbise modelleri 2012

Büyük beden elbise modelleri 2012 Koton büyük beden elbiseler 2012 Elbise modelleri 2012 Koton, yeni sezona özel olarak sunduğu büyük beden elbise modelleri ile, büyük beden elbise bulma konusunda sıkıntı çekenlere gerçekten önemli ürünler sunuyor. Yeni sezonun modasına uygun şekillerde üretilen Koton büyük beden ürünlerine bir göz atmalısınız meleklerim...

Sayfayı Paylaş