Yeni trend One minute kolyesi

GREY

Daimi Üye
Üye
Yeni trend One minute kolyesi
One minute isim kolyesi, nedir, altın tabanca, yeni trendler, altın kırbaç kolyesini daha yakından tanıyalım ve bilgi edinelim arkadaşlar.

403314dbe9975f3d9f.jpg

Başbakan Erdoğan'ın kullandığı "one minute" artık herkesin kullandığı bir söz haline geldi.O kadar benimsenmiş bir kelime olmuş ki artık bu sözün kolyesini bulmak hiçde zor değil.

Başbakan Erdoğanın Davos Zirvesi sırasında kullandığı one minute sözü, Ortadoğulu kadınlar arasında yeni bir moda yarattı. Dubaili kadınlar, isim kolyesi gibi tasarlanan bin 500 dolarlık kolyeler için sıraya girdi.
Aralarında Sibel Can, Ebru Gündeş gibi sanat dünyasından ünlü isimlere ve son dönemde Rus ile Bulgar zenginlerine ürün tasarlayan Mardinli Altınakarlar bin 500 dolarlık pırlantalı, altın one minute kolyeleri ile Dubaide beklediklerinin üzerinde bir taleple karşılaştı.

Dubainin yanı sıra Ortadoğunun diğer ülkelerinden de siparişlerin gelmeye başladığını söyleyen Altınakar Yönetim Kurulu Başkanı Abit Malgaz, Kadınlar daha önce isimlerini yazdırdıkları kolyeler yerine one minute kolyelerini takmaya başladı. Biz de gelen talebe şaşırdık. 1.500 dolarlık pırlantalı modellerden yaptığımız satıldı dedi.

Şu anda fiyatı 500 dolar seviyesinde olan pırlantasız ama altın one minute kolyelerini de satışa sunduklarını aktaran Malgaz, Dubainin yanı sıra Filistin, Mısır, Suriye gibi ülkelerden de talep var diye konuştu.

Altın kırbaç, etek ve tabanca
Rusya ve Bulgaristandaki zengin işadamlarının da ilginç ürün talepleri olduğunu ve son dönemde altın ve pırlantalı tabanca siparişi bile aldıklarını aktaran Malgaz, Romanyaya da 30 bin dolarlık altın, pırlanta ve yakutlarla süslü bir haç sattık.

Arap bir işadamı da kızı için altından bir etek yaptırdı. Türkmenistandan ise altın kırbaç siparişi aldık. Biz mücevherde haute couture çalıştığımız için her türlü isteği yerine getirebiliyoruz açıklamasını yaptı.

bende hevesle kolay kolye yapimi diye bakiyorum....merci ben almayim...

Geri