Yeni Üyeliklerde;

Mirmiga

Yeni Üye
Üye
Yeni Üyeliklerde;
Merhaba Arkadaşlar;

Yeni üyeliklerde üyenin kişisel bilgilerinin doldurulması şartı olsa nasıl olur?Yani özellikle cinsiyet,yaş,meslek,hobi,fobi...Bu bilgileri yazmadan üyelik işlemlerini tamamlayamasın bizlerde aktif hale geçmeden önce az çok üye hakkında ilk önizlenime sahip olmuş oluruz.Dikkat ettiğim kadarıyla çoğu üyeliklerde kişisel hiçbir bilgi yok..Ne dersiniz?

Ce: Yeni Üyeliklerde;

Bence oldukça mantıklı, bugün bir üyeyi aktive ederken acaba erkek mi diye düşündüydüm. Özellikle cinsiyet bilgisi verilse çok iyi olacak, bazı nick'lerden bunu çıkarmak zor oluyor.

Buket'e katılıyorum. Bizim için daha iyi olur. Dediğim gibi bilhassa cinsiyet mevzusunda...

Ce: Yeni Üyeliklerde;

arkadaşlar zaten üye olunurken okudum kabulettim sözleşmesinin aynında bayansanız üye olunsun yazısı bulunuyor..insanlar kötü niyetli olduktan sonra maalesef bunun önüne geçilemez ama hassas davranmaya çalışarak şüphelendiklerimizi yada emin olduklarımızı zaten siliyoruzdediğim gibi kişi istedikten sonra (art niyetli)her şekilde yalan söyler ve üye olur bunu biliyoruzdilerim bu art niyetlilerle karşılaşmamak...

Geri