gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

yeniden aşk

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Dün sabah uyandım Yüzümde milyon bin gül gülücük
    İlk aşk misali çatırdıyor sesim
    Bir yavaş bir hızlanıyorum kalpten

Gündüz zamanında
    Bacak bacak üstüne atmış
    Bekliyor görüşmek için
    Köşebaşında

Tek özlemim
    Akşamdan kalma
    Rüyalarımdan sonra
    Kulaktan kulağa fısıldanmış
    Sonradan yalanlanmış
    Yalandan espirilermiş
    Yanmış kül olmuşum

Rüzgar suratına çarpa çarpa
    Öpmüşüm seni yanağından
    Dokunmuşum tane tane eline
    Bedenimce
    Yüzlerce
    Düşündüğümce
    Düşledikçe

Düşüyorum saçlarına tutunuyorum
    Kokusundan sarhoş oluyorum
    Sen sen açılıyorum
    Papatyalarımca balkonumdaki
    Suyuna muhtaç

Bu sabah uyanıorum
    Yüzümde milyon bin artı bir gül gülücük
    İkinci kez aşık olmuşçasına çatırdıyor sesim
    Yine sana...

yeniden aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Kanununu Yazsam Yeniden

Aşkın Kanununu Yazsam Yeniden

AŞKIN KANUNU YAZSAM YENİDEN İlişki uzmanlarına göre aşk, öyle aniden oluşuveren bir duygu değil... Aşık olan herkesin kıskanç olması da gerekmiyor! İşte sizlere gerçek aşkın ne olduğuyla ilgili bilimsel açıklamalar! Gerçek aşk aniden olmaz. Yıldırım aşkı diye birşey yoktur; görür görmez hissedilen aşk değil, karşılıklı çekim olabilir. Pek çoğumuz bu tip yargıları kendimiz yaratıyoruz....
  2. Yeni Türkü - Aşk Yeniden

Yeni Türkü - Aşk Yeniden

Aşk yeniden Akdenizin tuzu gibi Aşk yeniden Rüzgarlı bir akşam vakti Aşk yeniden Karanlıkta bir gül açarken Aşk yeniden Ürperen sahiller gibi Aşk yeniden Kumsalların deliliği Aşk yeniden Bir masal gibi gülümserken Gözlerim doluyor Aşkımın şiddetinden Ağlamak istiyorum Yıldızlar tutuşurken Gecelerin şehvetinden Kendimden taşıyorum Aşk yeniden Akdenizin tuzu gibi Aşk...
  3. Küllerinde Yeniden Aşk Doğdu

Küllerinde Yeniden Aşk Doğdu

kıvanç tatlıtuğ, azra akın, yeniden birlikte mi, aşk, yeniden beraberler, magazin haberlerini buradan bulabilirsiniz Kıvanç ile Azra konusu bayadır aklımızı kurcalıyor mu acaba diyorduk birlikteler mi . Artık meleklerim kesinlik kazandı yeniden birlikteler. KÜLLERiNDEN DOĞAN AŞK Daha önce iki kez ayrılıp barışan Azra Akın-Kıvanç Tatlıtuğ yeniden birlikte. İddiaya göre çift, spor salonuna...
  4. Aşk Yeniden Selin Şekercizade

Aşk Yeniden Selin Şekercizade

aşk yeniden dizi oyuncuları, aşk yeniden dizi konusu, aşk yeniden selin şekercizade kimdir Fox tv ekranlarının yepyeni dizisi "Aşk Yeniden"ekran başındaki izleyiciden tam not aldı diyebiliriz. Ailece izleyebileceğiniz keyifli bir dizi olan aşk yeniden de oynayan karakterlerden biride Selin Şekercizade... Sempatik tavırları ile izleyicinin dikkatini çeken Selin Şekercizade dizide...
  5. Aşk Yeniden 12. bölüm fragmanı

Aşk Yeniden 12. bölüm fragmanı

[MEDIA] AŞK YENİDEN 12. BÖLÜM ÖZETİ Dizinin bu haftaki bölümü oldukça komik ve eğlenceli olacağı fragmandan belli. Zeynep, Fatih ve diğer gençler bir adaya pikniğe gidecekler ama onları orada ne bekliyor? Zeynep ile Fatih bir şey görecekler ve çıklık çığlığa kaçacaklar ki herkesin onların bu tepkisinin nedenini soracak. Fragmanda adadakileri dehşete düşüren şeyin ne olduğuna dair bir ipucu...

Sayfayı Paylaş