gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yeniden Sevebilmek Zor

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Umudumu yitireli hayli zaman geçti yeniden sevebilmek zor Umudumu yitireli hayli zaman geçti yeniden sevebilmek zor
    ellerimin arasından kayıp giden sen..
    yeniden doğarmısın karanlık sabahlarıma,

aşk..seni tarif edebilmek imkansız mükemmelsin,mekemmelliğin ayrıntılarında gizli..
    bir elin mutluluk veriyor,diğer elinse acıyı ve mutluluğu almadan acıyı almak o kadar zor ki..?

kelimelerimi dizdin boğazıma dar ağacında asılı kaldım..kalbime bir kuşunda ben sıkıyım dedim olmadı yapamadım,yapamazdım
    EYY...KALBİMİ SARAN MUAMMA BENDE BİR KUŞUNLUK CAN VAR AMMA VURULURSUN DİYE AKLIM ÇIKIYOR

işte tek nedeni bu..!
    sen..yeşil cennettim aşk senin ezip geçeceğin kum taneleri değil..
    üstüme bastığın yeter,ezip geçtiğin yeter
    her an kaybederim korkusuyla hayatımı zindana çevirdiğin yeter..
    istediğin bir değil bin çiçekse
    istediğin başka bir ten,başka bir bedense..
    istediğin ben değilsem eğer
    peki..
    azat kuşunu yüreğine bıraktım
    geçmişi gömeriz en dipsiz kuyulara,sevda şarkılarını yok ederiz..
    bir sen birde ben vardık evvel zaman içinde...
    masallara devrediriz yitik sevdamızı
    bir varmış bir yokmuş oluruz
    unutursun...
    unutulursun belki...

şimdi. bırakıyorum seni..
    gözyaşlarım işkencelerde,kelimeler kifayetsiz
    umutlar yitirilmiş..

ne yeni doğacak gün için can kalmış bedende
    nede geçmişi unutacak kadar kalpsiz bir yürek

hadi..al git ne varsa topla yüreğimin kırıklarının hadi.. bir tekmede sen at savur çamuruma hadi..hiç yaşanmamış say beni.. hadi..git ne olur göm diri diri beni..

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Yeniden Sevebilmek Zor
    EYY...KALBİMİ SARAN MUAMMA BENDE BİR KUŞUNLUK CAN VAR AMMA VURULURSUN DİYE AKLIM ÇIKIYOR

işte bu kelime herşeyi anlatıyıroum yüreğim bu yüzden lanetliydi ebnim için lanetli yüreğim işte...emeğine sağlıkkk.süperdi

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yeniden Sevebilmek Zor

Teşekkür ederim cnm :)

Yeniden Sevebilmek Zor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sensiz sevebilmek...

Sensiz sevebilmek...

Sensiz Sevebilmek Bırak beni Yolun uzun Sen gelene kadar alışıktım zaten Neye dersen sensizliğe diyemem biliyorum Çünkü bir tek ona alışamadım ben Ben bir tek sensiz boğaz gezmelerime alışamadım Her denizi gördüğümde içim burkuldu Sensiz maç izleyişlerime alışamadım Alışamadım senin olmadığın yerlerde senden bahsetmeye Bırak beni Her geçen saniye bir o kadar zorlaştırıyor...
  2. Yenİden

Yenİden

BU GECE BİR KAĞIDIN ÜZERİNE SADECE BİR TEK CÜMLE YAZ BİR TEK KELİME YAZ HATTA YENİDEN EĞER ZİHNİNDE YÜREĞİNDE KALBİNDE GÖZLERİNDE YENİ BİR ŞEY KALMIŞSA BİR KELİME YAZ YENİDEN VE YENİDEN KELİMESİYLE BAŞLAYAN BİR CÜMLE KUR KENDİNE YENİDEN GÜZEL YÜZLER İÇİN AŞKLAR İÇİN KAVGALAR İÇİN YENİDEN BİR KEZ DAHA KENDİNE BİR KAĞIT ALUZUN ZAMAN SONRA KENDİN İÇİN BİR TEK KELİME YAZ SADECE KENDİN İÇİN BİR TEK...
  3. yeniden doğucak

yeniden doğucak

ünlü şarkıcı mankenlerimizden Esra Balamir geçirdiği rahatsızlıklardan sonra hayatı dolu dolu yaşacağını söyledi..... HAYATA SIFIRDAN BAŞLIYORUM ESRA BALAMİR KÖTÜ GÜNLERİ GERİDE BIRAKIYOR. Önce ‘öpücük hastalığı’na, sonra tüberküloza yakalanan ve dört yılda beş ameliyat geçiren şarkıcı Esra Balamir, artık hayatı dolu dolu yaşamak istediğini söyledi. Lenf bezleri ve dalağı alınan Balamir,...
  4. yeniden yüreğim

yeniden yüreğim

nerdennn başlıycam bilmiyorumm meleklerim :18: yaşadıklarım çok ağır oldu bana Allahıma binlerce kez şükür sitem değill beterin beteri var biliyorum ama haketmedim hiç :18: maf eti beni so gün bile bana yalvarırken sabah başkasıyla nişanlandığını öğrendim 3 yılım boşa gitti yanıldım yenildim ama yıkılmadım toparlanmaya çalışıyorum o kadar acıdı ki içim şimdi biri var adı ömer öyle bi anda...
  5. Yeniden bennn

Yeniden bennn

Selamlar herkese eski meleklerden,sitenin sevimli sakinlerinden bendeniz herkesi selamlar :)))):kedi::kedi:

Sayfayı Paylaş