gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Yeniyıl takıları TopShop'dan

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Takmayı takıştırmayı seviyorsanız bu takılara bayılacaksınız melekler... Ünlü marka TopShop'un yeni yıl için hazırladığı takı koleksiyona her zevke hitap edecek türden diyorum ve TopShop takı modellerine geçiyorum :tik:

2. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güsellermiş :D

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    güzeller canım saolasın

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Yeniyıl takıları TopShop'dan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tAKILaR

tAKILaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yeniyıl msjları

yeniyıl msjları

yeniyılmsjları YENI YILIN KUTLU OLSUN, HAYATIN HEP MUTLU. GOZLERINE YAS DEGMESIN, GONLUNE ISYAN. SENINLE OLSUN, SEVGILERIN EN YUCESI, ASKLARIN EN TEMIZI. BULUTSUZ GOKYUZU SENIN OLSUN DEMISTIM, UMITLERIN SOLMASIN, TUKENMESIN DIYE. YENI YILDA HIC UMITSIZ KALMAMAN VE...
  3. yeniyıl gifleri!!!!

yeniyıl gifleri!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Topshop'tan Parti Elbiseleri

Topshop'tan Parti Elbiseleri

Bugün elbiselerle devam ediyorum. Topshop 2010 kış sezonunda ki elbiselerinin çoğu parti hazırlıkları yapanlar için biçilmiş kaftan. Modeller, leopar, payet, dantel gibi birçok detaydan oluşuyor. Yakınlarda Topshopindirimi dee olur sanırım. En çok çeşit Nişantaşı mağazasında oluyor, haberiniz olsun.
  5. yeniyıl mesajları

yeniyıl mesajları

Yeniyıl mesajı yeniyıl mesajları yeniyıl tebrik mesajları. Meleklerimiz özel Yeniyıl kutlama mesajları, Sevdiklerinizin Yeni Yılını en güzel mesajlar ile Kutlayın, Güzel Sözler,Yeni Yıl Tebrik mesajları yollayın.İşte Yeni Yıl yani Yılbaşı mesajları * Bembeyaz yağan kar, ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını... Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç... Yeni yılın...

Sayfayı Paylaş