gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Yepyeni Beyaz Gömlek Modelleri Burada

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; beyaz gömlek modelleri konusunda bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, belki de kolayca şık olmanın en kolay yolu beyaz bir gömlekle kombin edilen etek ya da pantolondur. Bu derece kurtarıcı rolü üstlenen beyaz gömlekler her kadının gardrobunun olmazsa olmalarıdır. Tabi beyaz gömleklere de bu kadar acımasızca yaklaşmamak lazım. Beyaz gömlek asla modası geçmeyen bir klasiktir, böyle de bir gerçek var. Her sezon, yaz kış asla vazgeçilemeyen beyaz gömlekler her sezon farklı model ve kesimlerde koleksişyonlarda ki yerini alır. Biz de bu sayfamızda kadınların kadim dostu beyaz gömlek modelleini galerimizden paylaşmak istiyoruz sizlerle...

tuqqce bunu beğendi.
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cok farklilar begendim

Yepyeni Beyaz Gömlek Modelleri Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. New York & Company Beyaz Gömlek Modelleri 2009

New York & Company Beyaz Gömlek Modelleri 2009

bayan gömlek modelleri 2009 gömlek modelleri beyaz bayan beyaz gomlek Bayanların elbise dolaplarının vazgeçilmezi gömlekler...İster eteklerin üzerine ister bir pantolonun üzerine rahatlıkla kullanabileceğiniz bir giyim tarzı...Kimi bol gömlekleri tercih ederken kimi de vücudunu saran ve oturan dar gömlekleri tercih ediyor şimdi bayan gömleklerinden bazı örnekler verecem size arkadaşlar:tik:...
  2. Yepyeni 2012 Ofis Gömlek Modelleri Burada

Yepyeni 2012 Ofis Gömlek Modelleri Burada

2012 gömlek modelleri ofis kıyafetleri bayan gömlek çeşitleri Çalışan kadınların en çok tercih ettiği kıyafetlerin başında gömlekler gelir melekler :) Pantolon ve eteklerle kombinlenen gömlekler, ofis ortamının disiplinine en uygun kıyafetlerdir. Bu disiplini güncel modayla pekiştirmek isteyen meleklerimiz için 2012 bayan gömlek modellerini araştırdık ve fikir almanız için sizlerle...
  3. Yepyeni 2012 Tayt Modelleri Burada

Yepyeni 2012 Tayt Modelleri Burada

tayt modası tayt modelleri 2012 2012 tayt modası Kendimi bildim bileli olan tayt modası bu yıl da devam ediyor melekler :) Kullanışlı, rahat, ulaşılabilir ve her keseye uygun çeşitleri olması sebebiyle fazlasıyla tercih edilen taytlarda bu yıl çok renklilik ve desenlerin yanısır parlak kumaşlar göze çarpıyor. İster düz ayakkabılarla spor, ister topuklu ayakkabılarla cool bir tarz...
  4. Gelinlik Ayakkabı Modelleri 2012 yepyeni modelleri burada!

Gelinlik Ayakkabı Modelleri 2012 yepyeni modelleri burada!

2012 gelinlik ayakkabıları modelleri gelinlik ayakkabısı modelleri 2012 gelin ayakkabısı modelleri yeni http://www.meleklermekani.com/ben-evleniyorum/197833-2012-gelin-sac-modelleri.html adlı konumuzdan sonra, şimdi de evlilik hazırlıkları yapan gelin hanımlara birbirinden şık gelin ayakkabıları sunuyor ve gelinlik ayakkabısı modelleri yeni modeller isteyen tüm arkadaşlarımıza da bu...
  5. 2013 Yepyeni Şal Modelleri Burada!

2013 Yepyeni Şal Modelleri Burada!

Bu konu 2013 örgü şal modellerine yer vermektedir. Şal modelelri, kış ayların da biz bayanlar tarafından çok sevilen bir örgü aksesuardır. Özellikle ev gezmelerin de kıyafetimizin üzerine alarak kullanabileceğimiz şal modelleri, 2013 örgü modellerin de en yeni ve farklı örnekleri ile yerini korumaya devam ediyor. Örgü işinden anlayan ve şal modelleri arayanlar için galerimiz de yepyeni 2013...

Sayfayı Paylaş