gebe
  1. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0

yerleşme kanaması birşeyler söyleyin ne ooluuuuuuuuuuuuurrrrrrrrr?

Konu, 'Gebelik' kısmında özlem_23 tarafından paylaşıldı.

yerleşme kanaması yerlesme kanamasi adetime sadece bir gün kaldı.dün gece bir damla ne kahverengi nede kırmızı pembe gibi ama çok küçük bir akıntı vardı.yerleşme kanaması olabilirmi?idrar tortuları kasık batmaları halsizlik iştah artması sık rüya görmek ilk defa bugün sol ayak bileğimde şiddetli bir ağrı var birşeyler söyleyin llütfennnnnnn.

2. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    melekler haden buraya bekliyorum

3. özlem_23

özlem_23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Hamilelik boyunca en ufak bir leke bile anne adayı için düşük riski taşıyor canım.Ben doktoruma sorduğumda üstüne adet görme gibi birşey oluyormu diye bana öyle birşeyin olmadığını o olayın düşük tehlikesi olduğu için lekenin geldiğini söylemişti.O yüzden gebelik boyunca en küçük lekelenmeyi bile göz ardı etmemek gerekiyor.

5. kübra koç

kübra koç Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bn haziranin 10 da evlndim dugunden bir hafta once adetim bitmisti bugun temmuz 1 dün gece kahverengi bi leke geldi sizce bu nedir lütfen cvap verin

6. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63
    Canım bende yerleşme kanaması kahverengiydi ama ben o kanamayı adet tarihim geçtikten bikaç gün sonra görmüştüm. Sen adet gününün geçmesini bekle bence

yerleşme kanaması birşeyler söyleyin ne ooluuuuuuuuuuuuurrrrrrrrr? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yerLeşme kanaması mı acaba?

yerLeşme kanaması mı acaba?

kızLar adetime 10 gün var ama dün akşam Leke gibi kan geLdi...adet mi deği L mi anLıyamadım... yardım edin...
  2. Implantasyon Yerleşme Kanaması Nedir?

Implantasyon Yerleşme Kanaması Nedir?

yerleşme kanaması nedir,yerleşme kanaması nasıl olur,yerleşme kanaması nasıl anlaşılır,gebelik belirtisi yerleşme kanaması,implantasyon yerleşme kanaması hakkında bilgiler Halk arasında üstüne görme olarak da bilinen implantasyon kanaması gebeliğin en erken belirtilerinden biridir. Döllenmiş yumurtanın rahim duvarına yerleşmesi sırasında meydana gelir ve döllenmenin ardından yaklaşık 6-12...
  3. YERLEŞME KANAMASI

YERLEŞME KANAMASI

BEN OVULASYON TESTİ İLE YUMURTLAMA TAKİBİ YAPTIM POZİTİF OLDUĞU GÜNLERDE VE SİLİKLEŞTİĞİ GÜNDE İLİŞKİ OLDU 6 GÜN SONRA PEMBE AKINTIM OLDU AMA İDRAR YAPARKEN SONUNDA AŞIRI YANMA VAR İDRAR SONUNDA PEÇETE İLE SİLİNCE AÇIK PEMBE ÇOK AZ KAN GELİYOR BU YERLEŞME KANAMASI MI TEST YAPSAM ÇIKAR MI?
  4. Yerleşme kanaması

Yerleşme kanaması

Selam bayanlar acil yardım edin adetime 2 hafta varken kahverengi akıntı geldi ve beşinci günüm hala geliyor öyle çok gelmiyor ama arada bir peçete kirletecek kadar oluyor arada kanda oluyor yerleşme kanaması olabilir mi
  5. Yerleşme Kanaması Adet Kanamasına Benzer mi

Yerleşme Kanaması Adet Kanamasına Benzer mi

Yerleşme Kanaması Adet Kanamasına Benzer mi- Bu yazımızda yine hanımların çok merak ettikleri sorulardan birine değineceğiz. Başlıkta da görüldüğü üzere yerleşme kanaması diye bildiğimiz implantasyon kanaması adet kanaması ile çok karıştırılır. Yerleşme kanaması nedir? Yerleşme kanaması adet kanamasından farklı mıdır? gibi sorulara doğru detaylı şekilde yanıt vermeye çalışacağız. Bu konuda...

Sayfayı Paylaş