gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yeşim taşı ne işe yarar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doğal taşlar son zamanlarda hayli ilgimi çekmeye başladı. Burcumun taşının da yeşim olduğunu öğrendim. Acaba diyorum yeşim taşı nelere iyi geliyor ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Yeşim taşı genelde yeşil renkte bulunur. Sarı, beyaz, kahverengi, siyah, kırmızı ya da beyaz lekeli renklerde bulunabilir.

Genellikle yeşil olarak bulunur. Sarı, beyaz, kahverengi, siyah, kırmızı ya da beyaz lekeli yeşil renklerde de olabilir. Yeşim Taşının Metafiziksel ve psikolojik etkileri

Kişiyi duyguların tutsaklığından kurtararak görüşünü netleştirir. Aşırıya kaçan duygusallıkIarı dengeIer.

Zihinsel odaklanmayı gerektiren çaIışmaIarda yardımcı oIur.

İçiniz korku ve endişeyle dolduğunda huzur ve güven verir.

Kişinin kendini zayıf ve güçsüz hissettiği anlarda yeşimi kalbinin üzerine koyması içini rahatlatır.
    EIde tutuIduğunda ısınarak rahatIatıcı bir his verir.

Kendisini taşıyan kişiIere akıl, cesaret ve adalet duyguIarı verir. Kazanılan başarının sonucunda insanın içinde doğabilecek olan kibir duygusunu engeIIer.

yeşim taşı ne işe yarar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşim taşı nedir nelere iyi gelir

Yeşim taşı nedir nelere iyi gelir

Melekler yeşim taşını hepimiz duymuşuzdur belki duymayanlar yada ne işe yaradığını bilmeyenler vardır diye burda sizlerle paylaşmak istedim Özet: Yeşimin bir sanat ham maddesi olarak kullanılması onun birbirine sıkı kenetlenmiş kristal yapısından ileri gelir. Mineraller - Yeşim (Jadeit) Yeşim, asırlar boyunca mücevherat ve küçük heykel yapımında kullanılmış, en çok yeşil renkte bulunan...
  2. Mayasılotu Ne İşe Yarar ?

Mayasılotu Ne İşe Yarar ?

Mayasıl otu Mayasılotu Yararları Mayasılotunun Faydaları Alternatif tıp tedavilerinde kullanılan şifalı bitkilerden mayasılotu bitkisi, özellikleri ve kullanımı ile ilgili bilgilerimiz şöyle melekler :) Mayasıl Otu Nasıl Kullanılır Bitki çiçekleriyle birlikte kaynamış suda demlenerek çay şeklinde veya haricen kullanılır. Mayasılotu Faydası Yüksek tansiyonu düşürür. Gaz söktürücüdür....
  3. Glucosamine Ne İşe Yarar

Glucosamine Ne İşe Yarar

Glukosamin, yine kıkırdakta bulunan chondroitin ve doğal bir hormon olan pregnenolone adlı iki tamamlayıcıyla birlikte daha iyi çalışır. Bu üç tamamlayıcının birlikte alınması,sadece artrit ağrısı gidermekle kalmaz, yeni kıkırdak üretimini uyarır.Glukosamin sülfat (GS) formu osteoartrit (kireçlenme) (OA) için üzerinde en çok klinik araştırma yapılan ve OA için faydalı etkisi kanıtlanan tek...
  4. trisequens ne işe yarar

trisequens ne işe yarar

trisequens kullananlar lütfen bana söyleeyebilir mi adet olamıyorum doktorum verdi bunu bana nasıl kullanacam kilo aldırır diyorlar doğru mu bilgi verirseniz sevinirim lütfeeeen.
  5. Kızılcık ne işe yarar ?

Kızılcık ne işe yarar ?

Kızılcık, zengin bir melatonin kaynağıdır; beynimizde bulunan epifiz bezi, hava karardıktan sonra melatonin adı verilen bir hormon salgılar. Yaşam ritmimizi ve uykumuzu bu hormona borçluyuz. Uyku beyni dinlendirir, güçlendirir, hücre yenilenmesini sağlar bağışıklık sistemini, oksidasyonu onarır ve tüm yaşam kalitesini yükseltir. Faydaları saymakla bitmiyor Öte yandan önemli hormonların...

Sayfayı Paylaş