gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

yeteneğin kralı bende

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

süper hızlı ev toparlarım (hep aniden misafirim gelir), beş dakkada üç çeşit yemek yaparım(salatası sosu dahil), iki çocuk büyütüyorum(ikiside süper aktif),
    el işide yapıyorum(iddalıyım bu konuda),
    şimdi bide bilgisayar kullanmayı öğrendim (gece ikiye kadar mekandaydım kalkamadım valla)
    bide kızım okula başladı bu sene ona ders yaptırmak yetenek ister(bitirene kadar kafayı yiyorum),
    bunlarda yetenekmi demeyin ???
    en önemlisi insanları sevebilme yeteneğine sahibim(hepinizi çooook seviyorum):d040::e112:

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yeteneğin kralı bende
    eeeee bundan iyisi can sağlığı canım maaşallah valla hemde baya hamaratmışsın en çok ta sevebilme yeteneğini taktir ettim canım

3. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

maaşallah yani hiperaktifmisin gurbet kuşu nazar olucaksın seni alan yaşamış...

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

maşallah valla 10 parmağında 10 marifet :) insan sevebilme yeteneğine sahip olduğun için benden sana + rep

5. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sağolun kıslar benimkisi espirik eminim bütün ev hanımlarında vardır böyle yetenekler hepinize teşekkürler(+rep için ayrıca teşekkür:))

6. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

mashaAllah gurbet kusu galiba senin gunu 24 saatlik degil42 saatlik nasil yetisebiliyorsun bu kadar ise?

7. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi yetenek, ben yapamazdim bukadarini coktan tirlatmistim heralde :hhh:

8. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

bencede yeteneklisin aman sana nazar değmesin sen yazdıkça ben yoruldum devam

9. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

soğolun canlarım .....yetenek felan bi yere kadar bende yoruluyorum doğrusu:)

yeteneğin kralı bende konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kral tacı

kral tacı

kral taçları çocuklar için kral tacı tacı resimleri yapımı resmi Kral Tacı Malzemeler 2 parça kuzu kafesi (l0'ar kalem) 1 tatlı kaşığı kekik Yeteri kadar karabiber, tuz 2 diş sarımsak 3-4 yemek kaşığı tereyağı İç pilav Malzemesi: 2 su bardağı pirinç 2,5 yemek kaşıği tereyağı 2-3 çorba kaşığı çam fıstığı 2 çorba kaşığı kuş üzumü 3 su bardağı et suyu 2 tane...
  2. kral

kral

Kral Rüyada kral görmek, iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır. Rüyada kral görmek, iş yaşamında başarıya kavuşacağınıza yorumlanır. Nüfuslu birini işaret eder.Rüyada her hangi bir memleketin kralini görmek. onunla konusmak firsatini elde etmek, devlet baskani tarafindan büyük bir mevkie veya büyük bir nimete nail olacagina, adinin herkes tarafindan taninip anilacagina isarettir
  3. Türkiyenin Yetenekleri

Türkiyenin Yetenekleri

Yetenek sizsiniz finalinde ilginç anlar yaşandı.Birbirinden güzel performanslar sergilendi.İşte yetenek sizsinizin birincileri. 12 finalistin kıyasıya mücadele ettiği son yarı final eleme gecesinde halktan gelen SMS oyları sonucunda Bilal göregen ,Bilal _Uğur ve Michael Kaan son üçe kaldı. Acun ılıcalı son iki finalisti söylerken heyecan doruğa ulaştı.Yarışmanın son iki finalisti Bilal...
  4. Kral eğreltisi

Kral eğreltisi

kral eğreltisi kral eğreltisi, osmunda regalis Bende ilk defa duyuyorum ve inanın en az sizler kadar "kral eğreltisi de neyin nesiymiş" diye merak ediyorum Melek'ler:) Fazla merak iyi değil diyor ve hemem merakımızı gidermek için bilgileri sunuyorum :) KRAL EĞRELTİSİ a. Üreme organları yaprakların üzerinde, yaprak ayasından oldukça fırlamış bileşik demet biçiminde görünen basit...
  5. Kral Sözler

Kral Sözler

Kral Sözler Selam millet Kral Sözler var mı sizin sitelerinizde yoksa paylaşın varsa benimle paylaşın :) Emrivaki demeyin ricamdır ablalarım :D

Sayfayı Paylaş