gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ygs sınav merkezi istenirse değiştirilebilir mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Benim bir sorum olacak. Bize iletilen YGS sınav merkezini istersek değiştirme şansımız var mı? Böyle bir hak bize veriliyor mu ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, YGS sınavında başvuru yaptığınız formdaki sınav merkezinizi değiştirmeniz mümkün değildir. Bu yüzden tercih yaparken doğru kodlama yapmaya dikkat edin.

ygs sınav merkezi istenirse değiştirilebilir mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstenirse kız istenirse erkek bebek olabilir mi?

İstenirse kız istenirse erkek bebek olabilir mi?

erkek bebek kürleri AŞIRI SPOR YAPMAK HAMİLE KALMAYI ÖNLERMİ ? Aşırı egzersiz yapan bazı kadınların hormonal sistemlerinde bir değişim söz konusu olabilir ve yumurtlama sı durabilir. ERKEĞİ VE KADINI İLGİLENDİREN SORULAR KAN UYUŞMAZLIĞI NEDİR Eşler arasında rh+ taşıyan anne ile rh kan taşıyan babadan gelişen bebeğin plesenta yolula anneye gecebilecek kan hücrteleri annenin bağışıklık...
  2. 2012 YGS Sınav Tarihi

2012 YGS Sınav Tarihi

Selam millet 2012 YGS Sınav Tarihi hakkında bilgi istiyorum.
  3. 2012 ygs sınav soruları

2012 ygs sınav soruları

2012 ygs sınav soruları nelerdir sınavda hangi sorular çıkacak bilen var mı
  4. Ygs Sınavı

Ygs Sınavı

Adım Onur Önder Banaa dua okursanız allah size 100 katı sevabını versin . 3 gulhü 1 elham ne kdar okursanız allah razı olsun . Okurmusunuz ?
  5. ygs sınavı hakkında bilgiler verebilir misiniz ?

ygs sınavı hakkında bilgiler verebilir misiniz ?

Bu yıl ilk kez sınavlara gireceğim.Sizden ricam ygs sınavları hakkında bilgi vermeniz.Yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş