gebe
  1. benMelek

benMelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

yıkanan kedi TARÇIN :)

Konu, 'Kedi ve Köpek Bakımı' kısmında benMelek tarafından paylaşıldı.

yıkanan kedi tarçın kedi kedi yıkanır mı,yıkanırsa ne sıklıkta? annem torunlarından fazla yıkadı bu kediyi:laugh:
    ayrıntılar

Bi Yaşıma Daha Girdim!!!: tarçın

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yıkanan kedi TARÇIN :)
    ewtt malesef kedi yıkanır:D yıkanmazsa bitlenir pirelenir:D:D ayrıca kedinin gezdigi her yerde yıkanıp paklanır:Dhijyen bakımndan:Dkısaca kedi ve kediyle ilgili bütün alanlar yıkanmaya gereklidir:D:D:D

yıkanan kedi TARÇIN :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarçın

Tarçın

Rüyada tarçın görmek , üzüntülü bir haber alınacağına işarettir. Rüyada tarçın görmek, kötü haber alınacağına yorumlanır. Çok uzak bir yerden gelecek bilgili, akıllı, görmüş, geçirmiş kimsedir.
  2. tarçın

tarçın

Vatanı Güney ve Güneydoğu Asya olan, yaprak dökmeyen aromatik kokulu ağaçtan elde edilir. Önemli olan iki tür tarçın en çok kullanılmaktadır. Çin tarçını (Cinnamamum cassia): Güneydoğu Çin’de yetiştirilen bir türdür. 10-12 m yüksekliğinde kışın yapraklarını dökmeyen bir ağaçtır. Esas ağacın kurutulmuş kabukları kullanılır. Kabukların dış kısmında mantar tabakası bulunur ve grimsi renklidir....
  3. tarçın

tarçın

(Dar-i Çin / Cinnamomum / Cinnamon / Cannelier) Bakiniz Baharat Dünyasi Tarçin Kullanildigi yerler: Ruhi sikintilari giderir. Kalbi kuvvetlendirri. Sogumk alginligi ve nezlede faydalidir. Istah açar. Kadinlardaki beyaz akintiyi keser. Afrodizyak (Cinsel istekleri artirici) özelligi vardir
  4. Bal ve Tarçın Mucizesi

Bal ve Tarçın Mucizesi

bal tarçın mucizesi tarçınlı su içmek Bal ve tarçın hepimizde mutfağında bulunur..Bu süper ikili yorgunluktan, şişmanlığa bazı kanser türlerinden kolestrole kadar çoğu hastalığa derman... Şimdi size bal ve tarçını hangi hastalığı hangi şekilde kullanmanız gerektiği hakkında bilgiler veriyorum kızlar :tik: Kanada da yayımlanan ünlü Weekly World News dergisinin 17 OCAK 1995 tarihli...
  5. yıkanan bebek bezlerinde kullanan varmı ?

yıkanan bebek bezlerinde kullanan varmı ?

Kızlar selamlar. Ben 7 aylık hamileyim ve internet araştırmalarımda yıkanablir bebek bezlerini gördüm ve kullananlar varsa bilgi vermelerini istiyorum ..:)

Sayfayı Paylaş