gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Buz Kırağı (Küçücüğüm)

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yanar içim su gülüşüne Bir tebessüm et söneyim Hava buz kırağı deli bozuk
    Terkedilmez ah nöbetim

Nicedir sarhoşluğum
    Ay aman anlayamam
    Ödenir bedeli aşkın
    Acıma kederime sonuma sebep olur
    Ama gel yüreğime sor

Kal yanımda uğrunda deliriyorum
    Küçücüğüm kal yanımda

Kelimeler yetmiyor anlatmaya, korkuyorum
    Sözlerimi gözlerime bak anla, söylüyorum

Yıldız Tilbe - Buz Kırağı (Küçücüğüm) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Ben Masumum

Yıldız Tilbe - Ben Masumum

En saklı yasaklarla yağlı ballı oldum Dindirmedim aşksızlığı hep istedim Kimine göre şanstı benim şanssızlığım Gözüm karardı gönlüm bulandı direndim Yalnızlığın deliliğe giden yolları boştu Düşüncemdi gardiyansevdan bırakmıyordu Benim canımsın anladın mı kurtuluş yok Daha çok sevmeliyiz aşk için zaman yok Büyümek istiyorum çünkü çok çocuğum Hep aşk beni baştan çıkardı ben masumum Öyle bir...
  2. Yıldız Tilbe - Anlamak İçin

Yıldız Tilbe - Anlamak İçin

anlamak için bu kadar çabaya rağmen üzülen her zaman ne yazık bendim anlamak için bu kadar çabaya rağmen tüketen herşeyi ber değil, sendin bu aşk suç olsa da kabul ediyorum sessizliğin çözüm değil bir an düşün bizi ne olur uzaksın olmadığın kadar bu gidişin sonu hayır değil anla her gece sana sarılıp uyumak varken boşluğun koynuna yığılan bendim sormadın düşüncemi hiç bilmene...
  3. Yıldız Tilbe - Aldat

Yıldız Tilbe - Aldat

Aşk şarkıları söyledin Sevdin görünüp sevmedin Bir yansıma bir hayaldin Aslı bende övündüğün sevginin Rüzgarlı ateşin soğuk Bir son kez daha git çocuk Senin kalbin hiçkimsede Alışkanlığın yanıyor yüreğimde Senin kalbin hiçbir yerde Alışkanlığın yatıyor döşeğimde Düşür dillere, dağıt ellere Masum sevdamı ihanetle harca Ve... Aldat... Gece gündüz aldat Olur olmaz aldat Aynen...
  4. Yıldız Tilbe - Adanalı

Yıldız Tilbe - Adanalı

Adananın yolları taşlık Yok cebimizde beş kuruş harçlık Elden gitti kahpede gençlik Ağam adanalı paşam adanalı Evde duramıyom sana dadandı Sebebim sen oldun güzel delikanlı Hey güllü hele hele güllü Peştamalı sümbüllü Adananın bayırına Ağam at çıkardım çayırına Anan baban hatırına
  5. Yıldız Tilbe ateş püsükürdü

Yıldız Tilbe ateş püsükürdü

yıldız tilbenin çıktığı mekanlar Geçtiğimiz günlerde imparator lakaplı İbrahim Tatlıses ile canlı yayında tartışan Yıldız Tilbe neler dedi neler..... 'YÜZÜNÜ ŞEYTAN GÖRSÜN!' İBRAHİM TATLISES'LE GİRDİĞİ POLEMİK SONRASI GÜNDEME GELEN YILDIZ TİLBE, YAŞANAN SORUNLARDAN SONRA ÇIKTIĞI MEKANDAN DA AYRILDI. Ortaköy bir mekanda sahne almaya başlayan ve geçtiğimiz akşam siyah bir kostümle sahneye...

Sayfayı Paylaş