gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yildiz tilbe- seni o sanmistim

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

. Internet alemine verilen bir diğer ad nedir? a)Devr-i alem b)El alem.
    c)Sanal alem.
    d)Banal alem.
    e)Harcialem.

2. Taşınabilir bilgisayarın adı nedir?
    a)Kalk gidelim.
    b)Kıç üstü.
    c)Baş üstü.
    d)Diz üstü.
    e)Pilav üstü.

3. Bilgisayarın elemanlarını oluşturma işlemine ne ad veriliyor?
    a)Konvansiyonel.
    b)Motivasyon.
    c)Konfigurasyon.
    d)Modernizasyon.
    e)Losyon.

4. CD sürücülere alternatif yeni sistemin adını, aşağıda belirtilen seçenekler arasından seciniz?
    a)DeVe.
    b)DeVeDe kulak.
    c)DVD.
    d)OzCD.
    e)HakikiCD.

5. Bilgisayar bilgilerinin saklandığı yerin hacmini belirleyen ölçüyü biliyor musunuz?
    a)Battal boy.
    b)Kilo.
    c)Hektar.
    d)Hektor.
    e)Byte.

6. Monitorlerin büyüklüğünü hangi ölçekle ölçer bu bilgisayar camiası?
    a)Karis.
    b)Arsin.
    c)Göz karari.
    d)Dirhem.
    e)Inc.

7. Rewriter ne ola?
    a)Yazgac.
    b)Yazar.
    c)Yazarkasa.
    d)CD yazici.
    e)Reyazar.

8. Bilgisayarlara virüs göndererek suikastlar düzenleyen sanal alem teroristlerine verilen ad nedir?
    a)Killer.
    b)Hacker.
    c)e-sapik.
    d)e-cani.
    e)e-Allah tependen baksin e mi?

9. Internet ortamında sohbet etmeye ne deniyor?
    a)Cen cen.
    b)Cet cet.
    c)Dir dir
    d)Vir cir.
    e)Lak lak.

10. Sohbet etmek için bir isim almak gerekiyor. Ne onun adi?
    a)Gobekadi.
    b)nickname
    c)nick nolte
    d)dedektif nick
    e)esgal.

Pekiii son soru bunu okududan sonra ben bu Üyeye ne yaparım?
    a)+rep
    b)+reeeep
    c)+reeeeeeep
    d) daha çok rep
    e) hepsi
    :haha:

yildiz tilbe- seni o sanmistim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yildiz Tİlbe Şarki SÖzlerİ

yildiz Tİlbe Şarki SÖzlerİ

ALDAT Aşk şarkıları söyledin Sevdin görünüp sevmedin Bir yansıma bir hayaldin Aslı bende övündüğün sevginin Rüzgarlı ateşin soğuk Bir son kez daha git çocuk Senin kalbin hiçkimsede Alışkanlığın yanıyor yüreğimde Senin kalbin hiçbir yerde Alışkanlığın yatıyor döşeğimde düşür dillere Dağıt ellere Masum sevdamı ihanetle harca Ve aldat gece gündüz aldat Olur olmaz aldat Aynen devam et ağlat...
  2. Sor  Yildiz Tİlbe

Sor Yildiz Tİlbe

SOR YILDIZ TİLBE Hiç bir sarki layik degil Hiç bir söz anlatir degil Dünya yansa mümkün degil Bu askin son sözü yokki Biter deme sonu yokki Senden kalan senin olan benim degil yalan yalan yalan Dün geç kaldik bugün erken Gençlik elden gitti oldu ziyan Sor gecelerden zor Sor gündüzlerden zor Sor kime istersen ögrenemezsin Sor yasadigimdan Sor rüyalarimdan Sor bilenlerden sor anlatamazlar Sana...
  3. oysa seni

oysa seni

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yıldız Tilbe - Seni O Sanmıştım

Yıldız Tilbe - Seni O Sanmıştım

Hep istemistim basimi omzuna yaslayacagim sevgilim ona aglayip, onunla gulmek, onunla doyup, ona acikip, ona susayip, onunla bakmak, onunla duymak her yere gitmek, herseyi ögrenmek aska doymadan, mutsuz olmadan beraber yasayip beraber ölmek istemistim Seni o sanmistim, ne kadar da gençtim masum ve güzeldim simdi cook yalnizim, seni o sanmistim, ne kadar yanildim masum ve güzeldim...
  5. Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Yıldız Tilbe - Aramam Seni

Kirdin hatirimi yedin ömrümü Tövbe olsun daha aramam senin Bosuna vermisim sana gönlümü Tövbe olsun daha aramam seni Seherde aglayan bülbüle döndüm Hasretinle böyle yandim ha yandim Seni hakikatli birisi sandim Tövbe olsun daha aramam seni Bir zamam hayalin bana yeterdi Görünce gönlümde güller biterdi Her dedigin birbirini tutardi Tövbe olsun daha aramam seni Akarsuyum sensiz duramazimis Bu...

Sayfayı Paylaş