gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Yolun Açık Olsun ...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gücüm yok daha fazla tutamam seni ! Kararlıysan çek git sevgilim .. Unutamam değil ..Unutmam seni …!
    Belki arasıra nedensiz durup dururken gözlerim dolduğunda,
    Hayata karşı isyanlarım olucaksın …
    Sen beni düşünme !
    Sana olan sevgimi nasıl büyüttüysem ,
    Acınıda öyle bir yücelikle
    kalbime gömerim …!
    Hadi sevgilim git artık durma öyle karşımda ,
    Git..(me),git..(me) daha fazla dayanamicam ..
    Git..(me) çabuk ..!
    Biraz daha durursan tutamicam gözyaşlarımı ..
    Bilirim,dayanamazsın sen benim gözümden akan bir damla gözyaşına !!
    Onun için çabuk Git..(me)
    "Kara gözlerinden bir damla yaş düşünce ..
    Hüzün,keder yüreğime saplanır"…derdin
    Şimdi ise hem kendi yüreğine hüzün ve keder saplıyorsun ,,
    Hemde benim yüreğime büyük bir yara açıyorsun ..
    "..Yaşadıklarımızı Unutacaksan .. Benim yerime başka birini koyabileceksen .. Benimle yaşadıklarını,Onunla yaşarken
    aklına benim gelmiceme inanıyorsan .. Geriye dönüp baktığında Yüreğinin bir kenarı sızlamicaksa .. Kendini çaresiz ve
    ağlamaklı hissettiğinde Gözlerin benim omzumu aramicaksa .. Hayattan ve insanlardan bıktığında yanında sadece benim
    olmamı istemiceksen.."
    Yolun Açık Olsun Bensizliğe

Yolun Açık Olsun ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Yolun Açık Olsun

Petek Dinçöz - Yolun Açık Olsun

erkekler hovarda gözü dışarda kızlar pası atar ohh ne alaa!! utangaç olanlar kış uykusunda tam zamanı çocuklar oyalanmayın... bırak uzaktan gözlerinle kesmeyi bırak yalandan rüzgar gibi esmeyi karşındayım işte ne duruyorsun cesaretin yoksa YOLUN AÇIK OLSUN !!! ....... lala lala lala lalala lala ....... lafa geldimi erkek milleti şimdiki kızlar delirtir milleti ilk adımı sen at tutma kendini...
  2. ferhat göçer_ yolun açık olsun

ferhat göçer_ yolun açık olsun

Kız hayırsız kuruttun kanımı Hadsiz hesapsız kırdın sol yanımı Hiç huyum değil almadın ahımı Aahhhh Ben tartamam çekmez terazim Kul hakkını Yolun açık olsun turnam özgürsün Günü gece basar bazen Gönül gözün görsün Hırsız çaldın canımın yarısını Sürdün bahtıma katran karasını Hiç huyum değil almadın ahımı Aahhhh Ben tartamam çekmez terazim Kul hakkını Yolun açık olsun turnam özgürsün Günü...
  3. Yolum Açık Olmayacak

Yolum Açık Olmayacak

Dün yine gökyüzünün masmavi görkemi ve hayalini çizdiğim bembeyaz bulutlarının altında seni bekledim. Uzaklarda gülümseyen gökkuşağının renkleri içinde aradım seni, yoktun. Yokluğun, bir canavarın dişlerinde yüreğimi kemirip duruyor. Yokluğun cehennemim, yokluğun zifiri karanlığım, zindanım oldu. Belki, bir köşeden çıkıp gelirsin diye bütün gün seni düşleyip, gözlerim ufukta, kucağım...
  4. Güle güle dostum,yolun açık olsun!!!

Güle güle dostum,yolun açık olsun!!!

güle güle dostum yolun açık olsun dostum komedi dükkanı git Yola gidene güle güle denir.Hayırlı yolculuklar denir.Ardından su dökülür su gibi akıp gitsin yol önünden ve su gibi çabuçak gidip dönsün diye. Yola giden ardından hoşçakalın der.Allah'a emanet olun ,sağlıcakla kalın.Ve her yolcunun ,her yolculuğun bir hikayesi vardır.Her vedanın her kavuşmanın da olduğu gibi... Yol Name...
  5. Yolun Açık Olsun

Yolun Açık Olsun

Gücüm yok daha fazla tutamam seni ! Kararlıysan çek git sevgilim... Unutamam değil... Unutmam seni ...! Belki arasıra nedensiz durup dururken gözlerim dolduğunda Hayata karşı isyanlarım olucaksın ... Sen beni düşünme ! Sana olan sevgimi nasıl büyüttüysem Acınıda öyle bir yücelikle kalbime gömerim ...! Hadi sevgilim git artık durma öyle karşımda Git...(me)git...(me) daha fazla...

Sayfayı Paylaş