gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Yonja hesap nasıl kapatılır

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yonja nasıl kapatılır yonja hesabı nasıl kapatılır üyeliği iptal edilir üyelik iptali siber üyelik iptali Yonja hesap islemi, Yonja hesap kapatma, Yonja hesap nasil kapatilir, Yonja sifre degistirme, Yonja sifre islemi, Yonja sifre nasil degistirilir, yonja.com Hesap kapatmak

[​IMG]Geçen gün Msn´de bir kız arkadaşım yonja.com adresi nasıl kapatılıyor biliyormusun diye bir soru sormuştu. Açıkcası nasıl kapatıldığını bende bilmiyordum. Kapatmasını bilmiyorum ama öğreniriz zor birşey değil dedim.
    Arkadaşın yonja hesabına girdim biraz gezdikten sonra nasıl kapatıldığını buldum ve arkadaşıma anlattım belki sizinde işinize yarar diye siteye koydum saygı değer okuyucularım.
    Arkadaşlık sitesi yonja.com da şifre değiştirmek için ilk önce giriş yapiyoruz..
    Sonra açilan sayfada Profilimi düzenle seçeneğini tikliyoruz..Ordan şifre değiştir kısmına tıklıyoruz..Şifremizi değiştiriyoruz..
    Hesap kapatmak içinse ayni yerden hesabı kapa sekmesine tiklayip e-posta ve şifreyi yazarak hesabı kapama nedeni girdikten sonra göndere tikliyoruz..Böylece hesap kapanmiş oluyor.. Hesabınız kapanmıştır vatana ve millete hayırlı uğurlu olsun:)

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

ben face hesabından gırdım uyemıyım bılmıyorm nasıl uye oldum bılmıyorm profıl duzenlemeden gırdım ama sıfren yanlıs oluyo dıyo napmam lazm ıstemıyorm ya benm bu sıtede ne ısım var of ya

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bu yonja hala duruyormu ya :D

4. tşk

sağol sağol sağol :D:D nihayet hesabımı kapatabildim çok şükür :D:D

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bahsi geçen üyeliğiniz hangisi bilmiyorum. Zira bilsemde yapacak bişey yok, çünkü siz bize zaten üye değilsiniz ki :) İptal edilecek bir üyelik yok, çünkü üyelikte yok arkadaşım :)

6. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Misafirimiz galiba yanlışlıkla yazdığı şu msn adresinin silinmesini istiyor adminim.. Benim aklıma bu geldi..:D:D

7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Misafirimiz galiba yanlışlıkla yazdığı şu msn adresinin silinmesini istiyor adminim..
    Benim aklıma bu geldi..:D:D

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Taa 10 sene once falan bende yonjaya üye olmuştum ne işim varsa ..
    Ama artık 2 , 3 sene önceleri kapattım kullanmıyorum herşey sahte herşey yalan..
    burda insan birşey dedimi yerine göre inanıyor, hatta acılarına, sevinçlerine ortak oluyoruz fakat o ve o tarz sitelerde kim kime dumduma.. İşim olmaz bundan sonra :D:D
    ne güzel uydurdum yaww:)

Sadminim tşk ederim.

9. erkek melek :)

erkek melek :) Forum Okuru

Allah ım cennetemıyım her taraf huri :) tamam tamam sarkmıyorum kımseye sıteden cıkıyorum hemen :) eyvallah paylaşım için..

Yonja hesap nasıl kapatılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn hesabı nasıl kapatılır?

msn hesabı nasıl kapatılır?

msn nasıl kapatılır msn adresi nasıl kapatılır hesabı oturum resimli anlatım Hotmailde oturum açtıktan sonra http://accountservices.msn.com adresine girinMüşteri Hizmetleri kısmına girinorada Hesabınızı Kapatın yazılı bir link göreceksinizoraya tıklayın ve diğer adımları tamamlayınböylece hesabını kapatabilirsiniz.
  2. tweeter hesabı nasıl kapatılır

tweeter hesabı nasıl kapatılır

tweeter hesabı nasıl kapatılır ? arkadaşlar merhaba lütfen tweeter hesabı nasıl kapatılır bu konuda yardım edin bana
  3. Twitter hesabı nasıl silinir - kapatılır?

Twitter hesabı nasıl silinir - kapatılır?

Twitter hesabı nasıl silinir Twitter hesabı kapatmak Merhaba Sevgili Melek'ler... yine bir misafirimizin isteği üzerine sizlerle ve o misafirimiz ile Twitter hesabı nasıl silinir bu yazımızda konu alıyoruz. Son zamanların gözde sosyal paylaşım sitelerinden biriside şüpesiz ki twitter dır. Twitter dan bunalan bazı kullanıcıların işlerini kolaylaştırabilmek adına sizlere twitter...
  4. sivilce izleri nasıl kapatılır

sivilce izleri nasıl kapatılır

Yakın bir zamanda nişanım olacak ama benim yüzümde sivilce ve leke izleri var h-nişanımda çok güzel ve pürüzsüz bir tene sahip olmak istiyorum acaba sivilce ve lekeler makyajla en iyi şekilde nasıl kapatılır acil cevap lütfen
  5. Yonja Hesabı Nasıl Silinir?

Yonja Hesabı Nasıl Silinir?

yonja hesabı, yonja hesabı nasıl kapatılır, yonja hesabı silme Sevgili melekler, bir heves sosyal arkadaşlıklar için Yonja hesabı açtınız ama şimdi kapattırmak istiyorsunuz. Ne yapacaksınız? Acaba yonja hesabı kapatılabiliyor mu? İstediğiniz zaman yonja hesabını sildirebiliyor musunuz? Yoksa bu mümkün değil mi? İşte tüm bu soruların cevabı aşağıda... Yonja hesabınızı kapatmak için...

Sayfayı Paylaş