gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

YouTube linkine dikkat

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Panda, YouTube videolarına giden linkleri barındıran e-postalara karşı uyarıyor. [​IMG]

Güvenlik uzmanı Panda, YouTube videolarına giden linkleri barındıran e-postalara karşı dikkatli olunması gerektiğini duyurdu. Eğer bu linklere tıklanırsa Nabload.CXU adındaki trojan indirilmeye başlanıyor. Bu trojan bahsi geçen videoyu yine de gösteriyor, fakat arka planda farklı zararlı yazılımları da indirmeye başlıyor. Bu zararlılar da bilgisayarda bulunan online hesap şifreleri gibi kişisel verileri taramaya başlıyor.

E-posta, Portekizce dilinde yazılmış olarak geliyor. Şu şekilde başlıyor ve devam ediyor: "gente, gente, camla... Sem levar para o lado da "maldade", este video que me passaram é realmente muilto interessante".

YouTube linkine dikkat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ---LiNkiN PaRk---

---LiNkiN PaRk---

chester bennington ailesi linkin park ayrıldı chester bennington ve ailesi ve eşi çocukları Grup Üyeleri: Chester Bennington(Solist) Mike Shinoda(Vokal) Rob Bourdan(Bateri) Brad Delson(Elektro Gitar) Phoenix(Bass Gitar) Mr. Hahn(Dj-Direktör) ---BiyogRaFiLeR--- İsim:Chester Charles Bennington Doğum Tarihi: 20 Mart 1976 Görev: Vokal Linkin park'ın yerleri sallayan...
  2. Sahte Youtube Videolarına Dikkat

Sahte Youtube Videolarına Dikkat

. Bilindiği üzere dünyada en çok kullanılan video paylaşım sitesi youtube'dir. Bu nedenle hackerler artık saldırılarını bu yolla yapmaya başladılar ve internet kullanıcılarının özel bilgilerini bu yolla çalmaktalar. Günümüzde bir çok virüs ve trojen koruma sistem bulunmakta. Fakat buna karşın heran yeni bir virüs piyasaya sürülmekte. Son günlerde hackerler, kullanıcıları youtube...
  3. Resim linkleri..

Resim linkleri..

Gerçi bu bir soru deil sadece benim ve hepimizin yaşadığı bi konuya değinmek istiyorum adminlerim. sitemiz yenilendi bu versiyonu çok daha güzel oldu bende şu an hiç bir sorun yok gayet güzel çalışıyor istediğim çoğu şeyide çözmüş durumdayım fakat! adminleriminde bildiği gibi resim yükleme bölümündeki resim linkleri kaymış durumda oldugundan resim linki sorunu ve resimlerin altlarında linkinin...
  4. deneme link

deneme link

img.meleklermekani.com
  5. Editörlerin dikkatine! Link yerleştirme

Editörlerin dikkatine! Link yerleştirme

Sevgili Editörler, sizler için hazırladığımız konu nasıl açılır videolarını, aklınıza takılan her konuda tekrar tekrar izlemenizi öneriyor ve eksik bir durumda bana ulaşmanızı bir kez daha hatırlatarak, sizlere konu içersinde link yerleştirme detayı hakkında yeni aldığımız kararı bildiriyorum. Editör Melek'ler, konu açarken link yerleştirmeniz şart değil ama yaparsanız çok iyi olur, şuan...

Sayfayı Paylaş