gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

youtubea üye olmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Yotutubea üye olmak istiyorum ama bunu nasıl yapacağım, yardım ederseniz çok sevinirim.Teşekkürler..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Youtubeye Üye olmak için,önce YouTube.com. sitesine gidin.
    Create Account yazısına tıklayın.

Sizi Google Account oluşturmanız için bir sayfaya yönlendirecek. Artık Gmail hesabınız varsa bunu Youtube'da da kullanabileceksiniz.

Çıkan sayfada sizden istenilen bütün bilgileri doldurmanız gerekiyor. Doldurduktan sonra I agree to the Google Terms of Service and Privacy Policy seçeneğini işaretleyerek Next Step yazısına tıklayın ve adımları takip edin, üyeliğiniz tamamlanacaktır.

youtubea üye olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. üye adımı değiştirmek istiyorum

üye adımı değiştirmek istiyorum

umutluvaka yapmak istiyorum tşklr
  2. Skypeye Üye OLmak İsteyenler Nasıl Üye Olacaksınız ?

Skypeye Üye OLmak İsteyenler Nasıl Üye Olacaksınız ?

Skypeye Üye Olmak Skypeye Üye Olma Msn gibi bir anında mesajlaşma programı olan Skypeye üye olmak hakkında bilgiler vermeden öncebir önce ki konumzun da skype mesajlaşma sorunu ve çözümü olduğunu da hatırlatalım sevgili melekler... Skype üzerinden arkadaşlarınıza ücretsiz çağrı yapmaya ve hatta onlarla görüntülü olarak yüz yüze konuşmaya başlayabilirsiniz. Skypeye Üye...
  3. bende anne olmak istiyorum...

bende anne olmak istiyorum...

merhaba arkadaşlar. aranıza yeni katıldım. 4. kez tüp bebek deneyeceğiz fakat maddi yetersizlikten dolayı olmadı.evde hediyelik sabun yapıp satmaya karar verdim hatta destek için sayfalar açtım ama bir Allah'ın kuluna sesimi duyuramadım :(

Sayfayı Paylaş