yükselen burç bulmayı biliyomusunuz?

Konu, 'Burçlar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye

yükselen burç bulma nuray sayarı yükselen burç bulma nuray sayarı hesaplama hesaplama http://www.astrolojist.com/yukselenburc.asp

SadmiN bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

burcum akrep 7 kasım 1979 öğle saatinde yükselenim nedir

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği

koçummmm yaaa :D:D

4. nilüfer akbörü

nilüfer akbörü Forum Okuru

akrep 21:30-22:00 pazartesi 19.11.1984
    yükselenimi öğrenmek istiyorum. 19.11.1984 21:30-22:00 pazartesi

5. sema kuz

sema kuz Forum Okuru

burcum ikizler 01/06/1972perşembe saat 4-5 arası yükselen burcum nedir

6. hulya42

hulya42 Yeni Üye

Yükselenim Balık

7. ask0021@hotmail.com

ask0021@hotmail.com Forum Okuru

merhaba akrep burcuyum. 07/11/1993 doğumluyum. öğle saatinde 12 de doğmuşum. yükselenim nedir acaba???

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba ben 2 kasım 1974 yılında sabah 9....9:30 gibi doğmuşum.yükselenim ve ay burcumu öğrenebilirmiyimm.tşkrler

9. imge_@hotmail.com.tr

imge_@hotmail.com.tr Forum Okuru

dünya tatlısı nuray a merhabalar sizinle kitaplarınız vasıtası ile tanıştı ve dilıyorum birgün sızinlede tanışmayı belkide sizin öğrenciniz olmaya size teşekkürler diliyorum sorumu soruyorum Ben sabah ezanından hemen sonradoğdum 1970 17 mart doğumluyum yükselenim nedir gülin çiloğlu

10. kayitsiz sartsiz

kayitsiz sartsiz Forum Okuru

sari lacifert

slm nuray ablacim ben senin cok sıkı bi hayranin oldum vallaha senin bütün yer aldigin programlari kacirmamaya özen gösteriyorum,
    ablacigim benim senden ricam bi yüselenimi bilmiyorum,birde benim haritama baka bilirmisin rica etsem.Adim:filiz esma esma resmi olan ismimdir,soyadim ali,dogum tarihim 29,temmuz,1984,sabah sattlerinde 8-9 arasi dogmusum.Simdiden cok teskürler ederim sana Allah yolunu hep acik etsin kendine iyi bak,sevgiler nuray ablacim

11. gülşah soyçicek

gülşah soyçicek Forum Okuru

Sen 4 de dogdugun icin boga burcu olmalisin

yükselen burç bulmayı biliyomusunuz? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yükselen Burç Kova

yükselen burç yükselen burç kova burcum kova yukselen burc burcu Farklı, zeki, özel yetenekler çok özel yeteneklere sahip, zamanın bir adım ötesinde yaşayan enteresan tiplerdir. Zeki ve pek çok yönden diğer insanlardan farklıdırlar. Kurulu bir planı takip etmek yerine, sezgilerinin sesini dinlerler. Doğalarında olan 'farklı olma' eğilimini dizginleyip, kalabalığa karışsalar da eninde sonunda,...
  2. yükselen burç nedir

nuray sayarı yükselen burç hesaplama yükselen burç hesaplama nuray sayarı Yükselen Burç Nedir?? Daima yükselen burcun ne olduğu merak edilir ve öğrenmek için doğum saati gerektiğinden başka bir şey bilinmez. Kısaca tanımlamak gerekirse yükselen burç, doğum anında ufuk çizgisinde yükselmekte olan burç demektir. Şayet Güneş doğarken doğduysanız, o sırada ufuk çizgisinde Güneş’in...
  3. Yükselen Burç Özellikleri

yükselen burç özellikleri alçalan burç özellikleri yükselen burçların burçların yükselenleri Melişler yükselen burcunuzu bilmiyorsanız 'http://www.meleklermekani.com/burclar/150378-yukselen-burcunuzu-ogrenmek-icin-buraya.html' öğrenebilir ve size kişiliğinize nasıl etki yaptığını bu yazıdan öğrenebilirsiniz :tik: Yükselen burç: Kendinizi dış dünyaya ifade etme tarzınızdır, sosyal...
  4. 2012 Yükselen Burç Yorumları

2012 Yükselen Burç Yorumları Merhaba kızlar bu senenin yani 2012 yılının Yükselen Burç Yorumlarını paylaşmadınız mı yoksa ben mi göremedim:S
  5. Yükselen Burç Yorumları 2012

Yükselen Burç Yorumları 2012 2012 Yükselen Burçların Yorumları Merhaba Sevgili Melek'ler ve yükselen burcunun 2012 yılı yorumlarını öğrenmek isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda 2012 yılı yükselen burç yorumlarına yer veriyoruz. 2012-2013 yılı bir çok burç için yenilik ve mutluluk getirir iken bazı burçlar için ise sıkıntılı dönemleri beraberinde getirecektir. işte...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. yükselen burç hesaplama nuray sayarı

,
  2. Nuray Sayari Yükselen Burç Hesaplama

,
  3. nuray sayari yükselen burç tablosu

,
  4. yükselen burç hesaplama tablosu nuray sayarı,
  5. nuray sayarı yükselen burç hesaplama tablosu