yükselen burç bulmayı biliyomusunuz? | Melekler Mekanı FORUM - 01 Ekim 2016

yükselen burç bulmayı biliyomusunuz?

Konu, 'Burçlar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    SadmiN bunu beğendi.
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

burcum akrep 7 kasım 1979 öğle saatinde yükselenim nedir

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
  4. nilüfer akbörü

nilüfer akbörü Forum Okuru

akrep 21:30-22:00 pazartesi 19.11.1984
    yükselenimi öğrenmek istiyorum. 19.11.1984 21:30-22:00 pazartesi

5. sema kuz

sema kuz Forum Okuru

burcum ikizler 01/06/1972perşembe saat 4-5 arası yükselen burcum nedir

6. hulya42

hulya42 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yükselenim Balık

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba ben 2 kasım 1974 yılında sabah 9....9:30 gibi doğmuşum.yükselenim ve ay burcumu öğrenebilirmiyimm.tşkrler

8. kayitsiz sartsiz

kayitsiz sartsiz Forum Okuru

sari lacifert

slm nuray ablacim ben senin cok sıkı bi hayranin oldum vallaha senin bütün yer aldigin programlari kacirmamaya özen gösteriyorum,
    ablacigim benim senden ricam bi yüselenimi bilmiyorum,birde benim haritama baka bilirmisin rica etsem.Adim:filiz esma esma resmi olan ismimdir,soyadim ali,dogum tarihim 29,temmuz,1984,sabah sattlerinde 8-9 arasi dogmusum.Simdiden cok teskürler ederim sana Allah yolunu hep acik etsin kendine iyi bak,sevgiler nuray ablacim

9. gülşah soyçicek

gülşah soyçicek Forum Okuru

Sen 4 de dogdugun icin boga burcu olmalisin

yükselen burç bulmayı biliyomusunuz? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yükselen Burcunuz Ne Balıklar?

balık yükselen ikizler yükselenim ne balık yükselen aslan burcunun yükseleni nedir burcu akrep Bendeniz Balık burcuyum ve de yükselenim.... Hadi Balıklar, yükselen burçlarınız neler? Size etkileri neler? Mesela benim yükselenim Boğa Burcu. Sizinki ne?
  2. yükselen burcunuza göre fiziğiniz

nuray sayarı yükselen burclar YÜKSELEN KOÇ BURCU TİPİ: Çok görülen Koç tipi orta boyludur. Ancak uzun boylu Koçlar da vardır. Her iki şekilde de ortak özellik, dolgun etli ve kaslı bir vücuddur. Kol ve bacak adeleleri çok güçlüdür. Bu özellik onları canlı ve hareketli yapar. Omuzlar geniş, kalça dardır. Bacak boyu bedene nisbetle kısadır. Kollar uzun değil fakat güçlüdür. El ayası uzundur....
  3. Yükselen Burcunuz ve Siz

Astrolojide YÜKSELEN BURÇ ile GÜNEŞ BURCU özellikleri en çok karıştırılan konulardan biridir. Güneş burcu bizim özümüzdeki kimliğimizi, temel yaşamsal isteklerimizi temsil ederken, Yükselen burç dünyayı nasıl algıladığımızı ve dolayısıyla dünyaya nasıl bir yaklaşımı benimsediğimizi, yani kişiliğimizi nasıl oluşturduğumuzu gösterir. Bir bakıma bizim maskemizdir. Diğer insanlar bizi o maske...
  4. 2012 Yükselen Burç Yorumları

2012 Yükselen Burç Yorumları Merhaba kızlar bu senenin yani 2012 yılının Yükselen Burç Yorumlarını paylaşmadınız mı yoksa ben mi göremedim:S
  5. Yükselen Burç Yorumları 2012

Yükselen Burç Yorumları 2012 2012 Yükselen Burçların Yorumları Merhaba Sevgili Melek'ler ve yükselen burcunun 2012 yılı yorumlarını öğrenmek isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda 2012 yılı yükselen burç yorumlarına yer veriyoruz. 2012-2013 yılı bir çok burç için yenilik ve mutluluk getirir iken bazı burçlar için ise sıkıntılı dönemleri beraberinde getirecektir. işte...

Sayfayı Paylaş