Yumurta kolisinden harika lambalar

Konu, 'Tüm Bilgiler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

yumurta kolisinden neler yapılır koliden neler yapılır Meleklerim bunu görünce bayıldım ya.Ne kadar güzel birşey yapmışlar.Ben yumurta kolilerini yumurtaları yerine yerleştirince direk çöpe atıyorum.İşime yaramıyor çünkü.Meğersem o işime yaramaz dediğim kolilerden ne güzel bir lamba oluyormuş.Gerçekten çok hoşuma gitti.

Bu kız ne diyor diyeceksiniz şimdi:DBildiğimiz yumurta kolilerini güzelce yuvarlıyoruz ve zımba yada ban yardımıyla uçlarını birleştiriyoruz.Boru şeklini alıyor.Sonra da içine lambaları yerleştiriyor tabi uygun lambaları.Sonra fişe takıyoruz işte muhteşem bir görüntü:):)

Mutlaka yapmam alzım özellikle siyah ve lilasına bayıldım.Meleklerim eğer sitediğiniz renk başkaysa boyayın koliyi istediğiniz renge sonra lambanızı hazırlayın.Çok beğendiniz değil mi?:)

Gerçektende süper bir görüntü.

2. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye

değerlendirmek lazım

3. çatlak

çatlak Yeni Üye

vay süper akıllıca bravo bence :laugh:

4. laetitia

laetitia Yeni Üye

güzel olmuş gerçekten canım

5. Şevvall

Şevvall Yeni Üye

ya süpermiş gerçekten sağol

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

nerden buluosunuz bole selerı ya.:ÇD çok gzel

7. duraklamanoktası

duraklamanoktası Forum Okuru

harika olmuş ya bana ilham verdi :D

Yumurta kolisinden harika lambalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ilginç lambalar!!!

ilginç lambalar ilginç lamba
  2. Yumurta

rüyada yumurta toplamak ruyada toplamak rüyada görmek kümesten topladığını görmek Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Yumurta yediğinizi gördüyseniz, aile içi gerginlikler oluşacağına işarettir....
  3. yumurta kolisinden lamba yapılışı

lambanın yapılışı lamba yapılışı yumurta kolisinden neler yapılır Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. yumurta kolisinden neler yapılabilir

,
  2. yumurt kolisinden tasarimlar

,
  3. yumurta kabından