Yumurta kolisinden harika lambalar

Konu, 'Tüm Bilgiler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye

yumurta kolisinden neler yapılır koliden neler yapılır Meleklerim bunu görünce bayıldım ya.Ne kadar güzel birşey yapmışlar.Ben yumurta kolilerini yumurtaları yerine yerleştirince direk çöpe atıyorum.İşime yaramıyor çünkü.Meğersem o işime yaramaz dediğim kolilerden ne güzel bir lamba oluyormuş.Gerçekten çok hoşuma gitti.

Bu kız ne diyor diyeceksiniz şimdi:DBildiğimiz yumurta kolilerini güzelce yuvarlıyoruz ve zımba yada ban yardımıyla uçlarını birleştiriyoruz.Boru şeklini alıyor.Sonra da içine lambaları yerleştiriyor tabi uygun lambaları.Sonra fişe takıyoruz işte muhteşem bir görüntü:):)

Mutlaka yapmam alzım özellikle siyah ve lilasına bayıldım.Meleklerim eğer sitediğiniz renk başkaysa boyayın koliyi istediğiniz renge sonra lambanızı hazırlayın.Çok beğendiniz değil mi?:)

Gerçektende süper bir görüntü.

2. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye

değerlendirmek lazım

3. çatlak

çatlak Yeni Üye

vay süper akıllıca bravo bence :laugh:

4. laetitia

laetitia Yeni Üye

güzel olmuş gerçekten canım

5. Şevvall

Şevvall Yeni Üye

ya süpermiş gerçekten sağol

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

nerden buluosunuz bole selerı ya.:ÇD çok gzel

7. duraklamanoktası

duraklamanoktası Forum Okuru

harika olmuş ya bana ilham verdi :D

Yumurta kolisinden harika lambalar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ilginç lambalar!!!

ilginç lambalar ilginç lamba
  2. su kabagından lambalar...

su kabağından lamba yapımı video su kabağından lamba nasıl yapılır kabağı nasıl yapılır süs kabağı süslemesi süslemesi
  3. yumurta kolisinden lamba yapılışı

lambanın yapılışı lamba yapılışı yumurta kolisinden neler yapılır Resmin Büyük Halini Görmek İçin Buraya Tıklayın
  4. yumurta ile güzelleşin-yumurta maskesi

yumurtayla cilt bakımı yumurta maskesi yumurtayla yapılan maskeler yumurta maskeleri rüyada kaynatmak Bakımın Uygulanma Süresi • Bir yumurtayı iyice sertleşene kadar pişirin. Hemen kabuğunu çıkarın, çünkü yumurta çok sıcak kullanılmalıdır. • Bunu bir musline (ince bir bez) veya çok ince keten bir mendile sarın. Ama, mendilin kenarlarından tutabile*ceğiniz kadar büyük olmasına dikkat edin....
  5. Tek Yumurta Çift Yumurta İkizleri İle İlgili Bilgiler

tek yumurta ikizleri çift yumurta ikizleri Sevgili melekler, özellikle tedavi yöntemiyle gebelik yaşayanlarda çoğul gebelik görülme sıklığı daha fazladır. Eğer siz de tedavi görerek gebe kaldıysanız sizin de tek yumurta ikizi, çift yumurta ikizi ya da daha fazla bebeğiniz olabilir. Bu yazımızda ikiz gebelikler hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.. :) Tıp literatüründe çoklu doğum...
  6. Kahverengi Yumurta İle Beyaz Yumurta Arasında Ne Fark Var?

beyaz yumurta, kahverengi yumurta, beyaz yumurta mı sarı yumurta mı Sevgili melekler, hiç merak ettiniz mi, neden yumurtaların bazıları beyazken bazıları kahverengi kabuklu oluyor? Acaba ikisi arasında fark var mı? Varsa ne fark var? Hemen hergün tükettiğimiz, mutfağımızdan eksik etmediğimiz ikiş tip yumurta ile ilgili size söyleceklerimiz var. Merak edenler buyursun :D:D Bu konuda iki...
  7. Tek Yumurta veya Çift Yumurta İkizi Olduğu Nasıl Anlaşılır?

İkiz gebelik (hamilelik) ne zaman belli olur? kaçıncı haftada anlaşılır? tek yada çift yumurta ikizleri oldukları hangi haftada belli olur konusunda anne adaylarının sıkça sorduğu sorular cevapları detaylarıyla birlikte yazımızın devamında. İkiz gebelik kaçıncı haftada belli olur? Gebeliğin ilk haftasında yapılan ultrason muayenesinde ikiz gebelik olduğu saptanabilir ancak, daha net olarak...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. yumurta kolisinden yapilabilecekler