yumurtalık tembelli hakkında bilgi istiyorum. | Melekler Mekanı FORUM - 30 Ağustos 2016

yumurtalık tembelli hakkında bilgi istiyorum.

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Yumurtalık tembelliği nedin belirtileri nelerdir ? Nasıl tedavi edilir ? Yumurtalık tembelliği neden olur sorularımın cevabını rica ediyorum Bir türlü bebeğimiz olmuyor yardım lütfen yardım.

yumurtalık tembelli hakkında bilgi istiyorum. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yumurtalık Kistleri Nelerdir Hakkında Bilgi

Yumurtalık Kistleri Belirtileri Nelerdir Yumurtalık Kistleri Nelerdir Hakkında Bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda yumurtalık kistleri belirtilerini ve yumurtalık kistleri hakkında merak edieln tüm bilgileri konu alıyoruz . v Yumurtalıklar karın boşluğunda, rahmin yanlarında ve ona bağlarla bağlı olarak bulunan organlardır. Kadınların doğurganlığını sağlayan esas hücreler...
  2. Havanın Önemi Hakkında Bilgi istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Havanın Önemi Hakkında Bilgi istiyorum benimle Havanın Önemi Hakkında Bilgi paylaşırsanız çok sevinirim.
  3. Çanakkale hakkında bilgi istiyorum

çanakkale nin tarihi ve doğal özelikleri hakkında bana kısa bilgiler gerekmekte veren olursa minnettar kalıcam teşekkürler.
  4. aşure yapımı hakkında bilgi istiyorum

Ben bu yıl ilk defa aşure yapacağım bana aşure yapmanın inceliklerini yazaıp tarifini verirmisiniz lütfen :D
  5. doğum sigortası hakkında bilgi istiyorum

Doğum yapacağım 5 aylık gebeyim.Bebeğimin doğum masraflarını sigorta istiyorum ama hangi sigorta yatarak ya da ayakta yüksek oranda masrafları karşılıyor ve hiçbir pürüz çıkarmıyor?Bilen kullanan varmı?

Sayfayı Paylaş