gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yumurtlama düzensizligi

Konu, 'Gebelik' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

28 yaşındayım adet düzensizlikleri yaşıyorum genellikle ilaç ile adet görüyorum ve bana hiç yumurtam kalmadığı söylenildi bu yeni yöntem ile çocuk sahibi olabilrmiyim

yumurtlama düzensizligi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adet düzensizligi

adet düzensizligi

adet kanamasının uzun sürmesi norlevo adet gecikmesi norlevo düzensizliği Kadınların adet düzensizliği sorununu çocukluk, ergenlik, doğurganlık, menopoz öncesi ve menopoz olarak ayırır ve düzensiz kanamaları bu şekilde incelemek gerekirse: Çocukluk çağında adet düzensizliği: Bayanların ilk adet görülene kadarki devresini niceleyecek olursak, ilk adet kanaması ortalama oniki yaşında görülür....
  2. yumurtlama hakkında

yumurtlama hakkında

merhaba haziran 26 2011 de adet oldum 29.06.2011 de bitt ne zaman oluşur bebek hesaplarmısınız lütfen.
  3. Yumurtlama Ve Yumurtlama Belirtileri

Yumurtlama Ve Yumurtlama Belirtileri

yumurtlama dönemi yumurtlama dönemi hesaplama yumurtlama belirtileri Evet kızlar şimdi bebek isteyen herkes yumurtlama günlerini takip etmeye çalışır benden bunlardan biriyim. Kendim için araştırmıştım ama sizlerlede paylaşmak istedim. bakın yumurtlama belirtilerini toparladım ve sizlere sunuyorumm Yumurtlama belirtileri İlişki sırasında aşırı istek olur, akıntınız normalden fazla...
  4. Yumurtlama

Yumurtlama

Yumurlama olduığunda gebelık ne zaman belı olur bilen varmı
  5. yumurtlama

yumurtlama

bende folikul buyumuyor,prolaktinim yuksek,bu durumda hamile kalan varmi?

Sayfayı Paylaş