Yumurtlama(Ovulasyon) Öncesi ve Sonrası Belirtiler

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

yumurtlama nasıl anlaşılır, ovulasyon hesaplama, yumurtlama belirtileri
    Özellikle gebe kalmak isteyenlerin takip ettiği ovulasyon yani yumurtlama döneminde oluşan belirtiler hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri sunuyoruz.

Ovulasyon döneminde öncesi ve sonrası yaşanan belirtiler sizlerle birlikte...

yumurtlama.jpg

Yumurtlama(Ovulasyon) Öncesi ve Sonrası Belirtiler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Düğün Öncesi ve Sonrası

Düğünden Önce; Erkek;Elbette artık ben duramıyorum Kadın;Gideyimmi? Erkek;Hayır,aklından bile geçirme. Kadın;Beni seviyormusun Erkek;Elbette Kadın;Beni hiç aldattınmı? Erkek;Hayır,böylebişey nasıl aklına gelebilir. Kadın;Beni öpecekmisin Erkek;Evet Kadın;Beni dövecekmisin? Erkek;Hiç bir zaman Kadın;Sana inanabilirmiyim? Düğünden Sonra ; Düğünden sonrası için...
  2. evlilik öncesi ve sonrası

evlilik öncesi ve sonrası Önce, senınle ruyada gıbıyım sonra,bu evlılık tam bır kabus önce, bogazda balık , etılerde ıstakoz sonra,evde hamsı buglama balkonda mangal önce, para su gıbı akar sonra, musluk kesılır önce aşkın gozu kordur sonra,koca kor karı nankor önce fısıldıyan aşk şiirlerı sonra,gurultulu kahkahalı mustehcen aşk şarkıları önce mıraldanılan romantık melodıler...
  3. Dekorasyonda öncesi ve sonrası

Dekorasyonda önce ve sonra Eski objeleri yenileme Dekorasyon sadece yeni şeyler alarak bir yeri dekore etmek değildir. Eskiyi dekoratif hale getirerek kullanabilmeyi de bilmek gerekir. Atan değil değerlendiren insanlara hayranlık duyuyorum. Eski havludan kedi yapmada bu yaratıcı fikirlerden biri. Bu yazımda ise eskiyen objelerin sihirli ellerde nasıl yepyeni dekoratif objelere dönüştüğünü...
  4. Salon dekorasyonunda öncesi ve sonrası

Yeni dekore edilmiş salon Salonun önceki ve sonraki hali Bir evin içini gösteren dekorasyonudur derim hep. modern salon dekorasyonları evi saray gibi gösterebilir:) Bu salonun önceki ve sonraki halide çok farke tmiş dığrusu. Klasikten moderne geçiş yapılmış.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. yumurtlama öncesi belirtiler