gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Yunusların Dansı

Konu, 'Resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Yunuslar insanlara yakınlığı ile bilinir.Benim de oldukça sempatik bulduğum yunusların sizlere muhteşem görüntülerden oluşan bazı resimlerini paylaşıyorum. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Yunusların Dansı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yunuslar

Yunuslar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Tutkunun Dansı

Tutkunun Dansı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yunus

yunus

yunus Cyrtocara moorii (Yunus Cichlid) Güzel görünümü ve diğer malawi cichlidlerine nazaran çok daha sakin oluşu onların hobiciler arasındaki ününü arttırmıştır. Bu türe yunus cichlid adına kafa yapısının yunusa benzemesinden almıştır. Bu tür omnivordur(hem etçil hem otçul). Doğal ortamlarında organizmalar, bitkiler ve böceklerle beslenirler. Yunus cichlid erkekleri 20-22cm dişileri ise...
  4. Işıkların Dansı =)

Işıkların Dansı =)

Bunları ben çektim arkadaşlar.. :)

Sayfayı Paylaş