gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Yüreğimin gerçek sahibine

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Seni seninle yaşamak varken sensizliğin ertesindeyim… Çaresimliğime anlattım seni biraz mahçup gözlerle,biraz yalnızlığımı katarak sevgime ve birazda sana olan kırgınlığımı katık ederek anlattım seni...
    Belki yaşananların izleri var hala yüreğimde,belkide yaşayamadıklarımın burukluğu...her ne olursa olsun biyerlerde varsın biliyorum ve hissediyorum...

şimdi hayallerimin peşindeyim inan…
    kurtarmak belkide yaşatmak istiyorum hayallerimi(hayallerimizi)
    her sevdanın hayalidir…. yaşamak beraber ve yaşlanmak aynı evde aynı havayı soluyarak,
    düşünüyorum da ne güzel hayallerimiz vardı;
    senin en çok sevdiğin arkadaşının adını taşımalıydı oğlumuzun adı...

Ve asla vazgeçmekte yoktu hayallerimizde,
    Hayal buya işte yaşamak vardı sonsuza kadar beklemekberaber
    OYSA Kİ BİZ SONSUZA KADAR DEĞİL BİR SONRAKİ GÜNÜ YAŞAMAKTAN BİLE ACİZDİK,,,

Yine hayat buya bir yerlerde karşılaştırıp duruyor bizi…
    her ne kadar kaçmak istesemde ben kaçamıyorum,her sesini duyduğumda,adını okuduğumda,bir şiirin küçük bir mısrasında veya nefret ettiğim bir şarkının herhangibir notasında sana var olan birşeyler duymak veya...

işte vazgeçilmiyor be gülüm…
    seni yüreğimin bir yerlerinde yaşattığımı bil.Sevgime sahip çıkamadın ama ne olur sevildiğini bil olurmu?

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yüreğimin gerçek sahibine
    OYSA Kİ BİZ SONSUZA KADAR DEĞİL BİR SONRAKİ GÜNÜ YAŞAMAKTAN BİLE ACİZDİK

acıda olsa hayatın içinde yaşanmasını istemediğimiz bir durum güzeldi tatlım saol

3. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Yüreğimin gerçek sahibine

Teşekkürler değerli yorumun için annem

Yüreğimin gerçek sahibine konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halk TÜrkÜlerİnİn GerÇek Sahİplerİ...

Halk TÜrkÜlerİnİn GerÇek Sahİplerİ...

Altan DEMİREL* Bir müzik eserinin “Halk Müziği” olarak değerlendirilebilmesi için: a) Sözlerinin; mani, koşma, varsağı, semai gibi Türk Halk Edebiyatının nazım biçimlerinden birine uygun olması ; halkın duygu ve düşüncelerini, sosyal yaşamlarını, doğa ve insan ilişkilerini konu alması, b) Ezgisinin ise anonim özellik taşıması; ait olduğu yörenin usul, ağız ve tavır özelliklerini...
  2. Yürek

Yürek

Bakınız; Kalp.Kişi yüreği elinde tutuyorsa mevki sahibi olur.Rüyada kalp görmek birçok iyi huylara yorumlanir. Rüyada kalbinde bir korku hissettigini duymak, hak yolunda yürüyüp kimsenin malina, irzina, namusuna göz dikmeyen dürüst ve dindar bir adamla tabir olunur. Kalp vücudun hayat merkezi oldugu kadar, duygu ve his bakimindan en hassas noktasidir, iyilik, açiklik ve sirlarin korundugu ve...
  3. Yüreğim...

Yüreğim...

Bir ummandan bir ummana savrulur durur Yüreğim! Asi dalgalara vurur genede közdür Yüreğim! Kimseler beni dinlemez bari sen dinle Yüreğim! Rüyalar bile terk etti bari sen gitme Yüreğim! Dağlar ağlar taşlar ağlar,gözlerde yok yaş Yüreğim! Beni bir başıma koyma, birlikte savaş Yüreğim...!
  4. Yüreğimden

Yüreğimden

Sensizlikte, kah geceler üzerime yürüdü, kah ayazlar zorladı kapılarımı.. Ama her zorlukta gözlerine sığındım, her solukta ismini haykırdım.Yalnızlığınla savaştım durdum.Belki de en gururlu savaştı benimkisi. Silahım yoktu; Sadece seni seven yüreğimdi savaşan. Kazanan hep hasretin olsa da ben seni " sensizlikte " bile yaşatandım.. Rüzgarlarla savruldum karanlıklara, düştüm...

Sayfayı Paylaş