gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Yurt dışında yaşayanlar fitreyi nasıl hesaplamalı?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Her ülkenin kendine göre geçim şartları vardır.Bunun için yurt dışında yaşayan müslüman vatandaşlarımızında verecekleri fitreyi neye göre hesaplayacakları konusunda gereken bilgileri aktarıyorum [​IMG] Sadaka-i fıtır mükellefi kendi bulunduğu yere göre bir kişinin bir günlük normal gıda ihtiyacını karşılayacak miktar üzerinden sadaka-i fıtrını vermesi gerekir.

Yurt dışında yaşayanlar fitreyi nasıl hesaplamalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esra balamir'in umudu yurt dışında

Esra balamir'in umudu yurt dışında

ESRA BALAMİR'İN UMUDU YURT DIŞINDA 2005 YILINDAN BU YANA BİR TÜRLÜ TEŞHİS KONULAMAYAN BİR HASTALIĞIN PENÇESİNDE YAŞAYAN SUNUCU VE ŞARKICI ESRA BALAMİR, BU KEZ UMUDUNU YURTDIŞINA BAĞLADI. Geçen hafta atlattığını zannetmişken hastalığın yeniden nüksetmesiyle perişan olduğunu anlatan Balamir, 'lenf bezlerimin şişmesine yol açan bu hastalığın teşhisi için Marsilya'daki bir hastaneden yardım...
  2. Yurt dışı üniversitelerinin YÖK denkliği

Yurt dışı üniversitelerinin YÖK denkliği

yurt dışında türkçe eğitim veren üniversiteler yök denklik listesi hangi üniversitelerin denkliği var türkiyeye denklik veren üniversiteler yurtdışında türkçe eğitim Yurt dışında eğitim görenlerin ve göreceklerin işine yarayacağını sandığım bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.Umarım yurt dışında eğitim görenlerin işine yarayan bilgilerdir Denklik (Accredition) Nedir? Yurtdışında ki...
  3. yurt dışındaki bir okul

yurt dışındaki bir okul

yurt dışındaki bir okulun özellikleri ile ilgili yazı
  4. Yurt Dışı Alışveriş Yasağı!!!

Yurt Dışı Alışveriş Yasağı!!!

yurtdışı kozmetik yasağı yurtdışı alışveriş yasağı online alışveriş internet yurtdışından yasaklar,yurt dısı yasakları,2011 yasakları,yasaklı seyler,türkiye de yasaklanan seyler Kapalı mekanlarda sigara içmek yasaklandı, bloglara giriş yasaklandı, Youtube yasaklandı, Google servislerinin büyük bölümüne giriş yasaklandı, 22 Ağustos tarihinde internet yasakları başlıyor. Yani nereye gitmek...
  5. Dış gebelik  yaşayanlar bunu nasıl anladınız ?

Dış gebelik yaşayanlar bunu nasıl anladınız ?

Dış gebelik, döllenmiş yumurtanın rahim içi yerine rahim dışında herhangi bir dokuya tutunup yerleşmesidir.Normal koşullarda gebelik embriyonun rahim tabakasının içinde ve arka duvara yerleşmesiyle oluşur. Dış gebelikte ise, durum tam tersidir. Döllenme yani tüplerde gerçekleşir. Belirtileri tıpkı normal gebelik gibi seyretmektedir bu yüzden teşhisi hemen yapılamaz.Peki dış gebeliğin...

Sayfayı Paylaş