gebe
  1. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43

yüzüm çok terliyo :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında geweze tarafından paylaşıldı.

yüzüm çok terliyor yüzüm terliyor aşırı suratımdaki teri silmekten makyaj falan kalımıo..özellikle düğünlerde falan bıyık bölgem mahvediyo beni kendimi ozaman çok çrkn hissediıorum kendime güvenim azalıyo..yaa buna bi çare bilen arkadaş varsa LÜTFEN YAZIIIINNNN.....:uhu:

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    walla canım bence o neden bliyormusun bünyeden kaynaklanıyo yasın kac blmiyorum ama vücudunun yağ üretmesine falanda bağlı
    ayrıca günde su icmene de baglı
    cok az su tüketiyorsan vücudundaki sıvıyı terleme yoluyla cıkarıyosun cok icsen idrar olarak cıkarman daha faydalı olucaktır terlemen azalır.kilo falanda etkiliyor bunu bi ara banada cok oluyodu bi iki adım atayım hmen terliyordum ama nedeni az su icmektenmis sonra günde 4 kupa su icmeye basladım bazen 8 oldu bu ve suya alıstım az terliyorm belki seninkide bu yüzden olabilr..

3. mavi_ay

mavi_ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birde pudrayi dene canim , bi arkadasim tavsiye etti banada , ilk pudra sürüyorum , nemini aliyor

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    canım kullandığın fondoten yada bir ürün varsa bunun etkisi olabilir.Ki çoğumuz düğünlerden terden helak oluyoruzdur.

5. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    çok az su içtiğim doğru sewmiyorum bu huyumu ama içim almıyo bi iki bardaktan fazlasını..napalım artık terlememk için zorlada olsa içmeye çalışırım.bu hafta sonu abimin düğünü var pudrayı deniycem makyajımın silinmesini istemiyorum..

6. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    bu arada teşekkürler cevaplarınız için :)

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynen benimde almıyordu :D ama alıstıktan sonra öyle bi icesin geliyoki simdi canım sıkıldıkca su iciiyorum yarıyo valla :D pudrayıda dene :)

yüzüm çok terliyo :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte bu yüzden seni çok seviyorum

işte bu yüzden seni çok seviyorum

bu yüzden seni seviyorum işte bu yüzden seni seviyorum işte iste Hissettiğin Gibi Yaşamak ..! " ... İŞTE BU YÜZDEN SENİ ÇOK SEVİYORUM ... "
  2. bu hikaye yüzünüzü çok kızartacak

bu hikaye yüzünüzü çok kızartacak

Evinizde ne kadar eşya var saydınız mı hiç?İşte ibretlik bir hikaye.....Hayatı daha yakından ve renkli olarak tanımak için dünyayı dolaşmaya çıkan meraklı bir genç, gezdiği ülkelerden birinde ünlü bir alimi ziyarete gitti. Seyyah, büyük alimin, yaşadığı evde, bütün duvarların kitaplarla dolu olduğunu gördü. Çok şaşırdı tabii. Bir mana da veremedi. Öyleki kitaptan başka duvar görünmüyürdu. Bu...
  3. yüzüm çok kızarıyor

yüzüm çok kızarıyor

merhabalar 23 yaşında genç bir erkeğim benim sorunum biraz değişik olabilir size göre ama benim için büyük bir sorun çünkü yüzüm inanılmaz çok kızarıyor. bu sorun beni asosyal haline getirdi çok utanıyorum hangi ortama girsem kiminle konuşsam yüzüm hemen kıpkırmızı oluyor acaba bunun bir çaresi varmı ki iyice bunalıma girdim kız arkadaş bile edinemiyorum bu sorun yüzünden
  4. Yüzünüze en çok yakışan saç kesimleri

Yüzünüze en çok yakışan saç kesimleri

hangi yüze hangi saç kesimi,hangi yüze nasıl model saç kesimi,yüzünüze yakışan saç modelleri, Saç modelinizde değişiklik yapmak istiyor, ancak bir türlü modeline karar veremiyor musunuz? Düz saç, yuvarlak yüz Omuzlarınıza doğru uzayan, ön kısmı hafif katlı düz saç modeli, yuvarlak yüzünüzü daha uzun gösterir. Kalın kesilmiş, düz kaküller ise elmacık kemiklerinizi öne çıkarır. Düz saç, kare...

Sayfayı Paylaş