gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yüzüncü yılını kutlayan ve bir asırdır efsane yaratan Converse

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Converse, yaz koleksiyonunda yer alan flip flop, board şort ve şapka koleksiyonu ile de fark yaratıyor.
    Bu sene yüzüncü yılını kutlayan ve bir asırdır efsane yaratan Converse, yaz koleksiyonunda yer alan flip flop, board şort ve şapka koleksiyonu ile de fark yaratıyor. Converse yaz ayının enerjisini plajlara yansıtıyor.

Converse Flip Flop Fiyat Aralığı : 49,00-59,00 YTL
    Converse Board Şort Fiyat Aralığı : 69,00-89,90 YTL
    Converse Şapka : 24,90 YTL

yüzüncü yılını kutlayan ve bir asırdır efsane yaratan Converse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüzüncü Yıl Üniversitesi - Van

Yüzüncü Yıl Üniversitesi - Van

Yüzüncü Yıl Üniversitesi, 20 Temmuz 1982 tarih ve 41 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile kurulmuştur. Ancak Türkiye'nin doğu bölgesinde bir üniversite kurulması girişimleri çok önceleri başlamıştır. Dönemin Cumhurbaşkanı Atatürk, 1927 yılında Milli Eğitim Bakanı Mustafa Necati Bey'i, incelemeler yapmak üzere Van'a göndermiş; Mustafa Necati Bey'de, Van'da üniversite kurulmasını gerekli...
  2. Ben Bir Efsaneyim - Will Smith

Ben Bir Efsaneyim - Will Smith

ben bir efsaneyim
  3. Converse'ten yüzüncü yıla özel koleksiyon

Converse'ten yüzüncü yıla özel koleksiyon

Bu sene yüzüncü yılını kutlayan ve bir asırdır efsane yaratan Converse, ilkbahar sezonunda 100 ünlü kişiye tasarlattığı RED koleksiyonunu beğeninize sunuyor.Converse bu sezon RED serisi başta olmak üzere Varsity, Metro, Performance, Varvatos ve Kids isimli toplam 6 koleksiyon hazırladı. Yüzüncü yıla özel çok bir koleksiyon hazırlayan Converse, bu seneye unutulmaz modelleri ile damgasını...
  4. Sokak Trendi | Converse | 100.Yıl

Sokak Trendi | Converse | 100.Yıl

converse üretim yeri metro converse fiyatları all star fiyatları Converse, 100.yılı’nı özel bir projeyle kutluyor.. İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerimizde adeta bir trend haline gelen, converseler, bu yaza “Red” isimli 100 ünlü kişi tarafından yapılan tasarımlarla giriş yapıyor. 100.Yıl özel baskıları ve tasarımları ile Century Koleksiyonu epey satıcak gibi.. Beklentiler bir hayli...
  5. gümüş yılını kutlayan bir çift evliliklerinin kaçıncı yılındadır

gümüş yılını kutlayan bir çift evliliklerinin kaçıncı yılındadır

gümüş yılını kutlayan bir çift evliliklerinin kaçıncı yılındadır? arkadaşlar gümüş yılını kutlayan bir çift evliliklerinin kaçıncı yılındadır bilen var mı aranızda?

Sayfayı Paylaş