gebe
  1. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Za-yıf-lı-yor-um :)

Konu, 'Diyet Grupları' kısmında melek derya tarafından paylaşıldı.

ülker special k diyeti ülker kellogs special k kellogs diyeti nasıl kullanılır kızllarrr evet zayflıyoorum 61 kılodum ve suan 56 kıloyumm suan spesel k ( yanlıs yazmıs olabılırım) yıyorum 2 ogun 2 kase 2 hafta bakalımm sabah ve aksam yıyorum ben oglende ekmeksız hafıf bırseyler fazla spor yapamıyorum 2 hafta dedıgınız nedır kı kızlar haksızmıyım bazı arkadslar 4 kılo vermıs bakalım bende sze verdgım kıloları soylıcem se yarıyor mu bakıcam haa tokda tutuyor valla benkı en cokk yemek yıyen br ınsan olarak :) sporda yapamıyorum:pasi::pasi::pasi::pasi::pasi::training1: bakalım kızlarrrrr

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
  3. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Ülker Kellogg's Special K canımbır ıncele ıstersen bu sıteyııı

4. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Kellogs eskiden kahvaltida yerdim birktim artik :) sütle aram iyi degil...

5. melek derya

melek derya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    hımm canım ben devam edıyorum 6 kılo fazlamm 3 hafta devam edıcem bakalımm meyve suyuylada yenıllıyo canımm

6. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bende bu gün başladım

bakalım bende bu gün başladım arkadaşlar inşallah 5 kilo verrim . kilo veren arkadaşlar nasıl verdiklerini yazsın lütfen

7. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    vayyyyyyyyy artist

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    oooo kolay gelsinn :D

9. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    ben 53 kıloydum kendımı bıldım bılelı ama bu sene kışın yanı bı kılo aldım sormayın tam 62 kıloya kadar cıktım sora baktımolcak gıbı deıll sırkelı su dıyolar ya ıste onu yaptım
    1 tatlı kaşıgı bal
    2 tatlı kaşıgı elma sirkesi (sıcak içiniz)
    benım tarıf normalden farklı ama ben faydasını gordum.. yemedende kesmedım ıcmedende ama unutmadan her sabah tok karnına yanı kahvaltı sorası fılıtre kahve içtim:d ( sade nescafede olabılır) ve sonuç 3 hafta 55 kıloyum...

10. bella donna

bella donna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar benide zayıflatıııınn lütfennn 58 kiloyum ve bayrama kadar 53 olmak istiyorummmmm acil yardım

11. sendy

sendy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm sende sirkeli su iç yemene dikkat et bende 59 kiloyum ve 53 e düşmeyi bende istiyorum hatta 50 ye ben bugün sabah sirkeli suya başladım yediklerimede dikkat edicem tatlı aburcubur şeyler yemicem varmısın beraber zayıflmaya.

12. bella donna

bella donna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selam canım ben sirkeli su içmeye başladım hatta sayfa da açtım kendime yine de birbirmizi takip edelim olmaz mı hedeflerimiz ve başlangıç kilolarımız hemen hemen aynı

13. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Kızlar ben balık etliyim kilomda normal eşim zaten zayıflamamı istemiyor ama ben akşamları 5-6dan sonra yemek yemiyorum en iyisi böyle formumuzu koruruz bu şekilde.Ama gün içinde istediğimi yiyorum :D

14. mutlu kız

mutlu kız Forum Okuru

valla ben onu bunu bilmem yaklaşık 1 aydır special k kullanıyorum ve 6.5 kilo verdim benki yıllardan beri yapmadığım diyet kalmadı ayrıca spor da yapmıyorum sadece okula gidiş geliş yürüyorum öneriyorum süper bir ürün helal olsun paralarım

15. Paee

Paee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    slm mutlukiz

gercekten mii? ben müsli yerin saglikli oldugunu dusunuyorum ama o markayi ötellikle denememustim
    nasil yspiyosun sadece kahvaltida mi?

Za-yıf-lı-yor-um :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Memura zamda mutabakatsızlık metni imzalandı

Memura zamda mutabakatsızlık metni imzalandı

Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu başkanlığındaki Kamu İşveren Kurulu, toplu görüşmelerde ele alınan idari konuları değerlendirmek üzere yetkili memur sendikalarının temsilcileriyle bir araya geldi. Toplantıda idari çalışmaları yürütmek üzere komisyon kurulması kararı alınırken, mali konulara ilişkin mutabakatsızlık metni imzalandı. Başesgioğlu, memur sendikalarıyla daha önce Uzlaştırma...
  2. Za- Kız İsimleri

Za- Kız İsimleri

za ile biten isimler sonu za ile biten isimler sonu kelimeler sözcükler kelimeler Zafire: zafer kazanmış Zahide: dinin yasak ettiği şeylerden sakınan Zahire: dinin emirlerini yerine getiren Zakire: tanrının adını anarak tesbih çeken Zaliha: su perisi Zambak: güzel, iri, çiçekli bir süs bitkisi Zamire: iç, yüz yürek, vicdan gönülde gizli olan sır adın yerini tutan sözcük Zara: keklik...
  3. Um-kız isimleri

Um-kız isimleri

Umaç: amaç, emel Umay: üzerinden geçtiği kişilere mutluluk getirdiğine inanılan kuş, devlet kuşu çocukları ve hayvan yavrularını koruduğuna inanılan tanrıça Umdu: arzu, istek çıkar yol Umran: bayındırlık
  4. Uma thurman makyajsız yakalandı

Uma thurman makyajsız yakalandı

QUENTİN TARANTİNO'NUN HEM GÖZDESİ OLAN HEM DE YÖNETMENLİĞİNİ YAPTIĞI 'UCUZ ROMAN' VE 'KİLL BİLL' ADLI FİLMLERİNDE ROL ALAN BEYAZPERDENİN GÜZEL YILDIZI UMA THURMAN, OBJEKTİFLERE MAKYAJSIZ HALİYLE YAKALANDI. New York'ta yaşadığı binadan çıkarken objektiflere yakalanan Thurman'ın, bronzlaşmış cildiyle görmeye alışık olduğumuz halinden eser kalmamış. Thurman, dağınık saçları ve bembeyaz...
  5. *jellibon* um nice yıllara

*jellibon* um nice yıllara

iyiki doğdun canım benim mutlu yıllar nice sağlıklı sıhhatli afiyetli mutlu sevdiklerinle beraber uzun yıllar diliyorum iyiki doğdun :kiss: :parti: :annem::u020::amigo::dilektut: Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin...

Sayfayı Paylaş