gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Zafer Peker - Sensiz Olmaz

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sen kafamda çılgınca sorunlarla Hep eleştiriler hep yorumlarla O edalar o sahte tavırlarla
    Hiç başbaşa kaldınmı anılarla

Bak dünyada kaldık tek başımıza
    Hep doğruyu bulduk yanlışımızla
    Zaman geçsede acımasız bir hızla
    Biz yaşıyoruz hala şarkımızla

Sensiz olmaz canım sensiz olmaz
    Sevdiginin ardından koşan yorulmaz
    Sensiz olmaz canım sensiz olmaz
    Hayata küserek yaşanmaz

Her gün aynalara baksan bile
    Farkına varamazsın arkandan gülenlerin
    Kendini küçük dünyana kapatsan bile
    Başında ben varım gerçegi bilenlerin

Zafer Peker - Sensiz Olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Veresiye Olmaz

Zafer Peker - Veresiye Olmaz

Yanına gelmeye cesaretim yok Kapanamam dizine Yoluna ölmeye hiçniyetim yok Güvenemem sözüne Uzun zamandır böylesin sen Ne sorup ne de ararsın Usandım artık bu hallerinden Sen aklıma zararsın Kime sorsan anlatırlar Nasıl olduğumu Bu kararsız hallerinle Beni yorduğunu Her günün bir başka böyle aşk olmaz Çoktan küstüm aşka canım dayanmaz Saz başka söz başka söyleyip durma Boş...
  2. Zafer Peker - Hasret

Zafer Peker - Hasret

Ben sensiz bir avare kayboldum yangınlarda Toz duman düşer hayalin gözlerime Ben hala eski günlerde sevgiyi ararken Kor alevler yanıp duru yüreğimde Hasret koparıp atıyor bitmez bu kara geceler Hasret dolanıp duruyor bitmez acılar Son bir kere yalvarsam görsem yüzünü yavrum Son bir kere kandırsam sarsam tenini Sor bir kere anlatsam duysam sesini yavrum...
  3. Zafer Peker - Giderim

Zafer Peker - Giderim

sonuna geldim bitti tövbemi bozdum kaçıyorum senden uzaklara kadere kahroldum bir de hasretine çare bulamadım yüreğim karadı derdinden artık kadere kahroldum bir de hasretine çare bulamadım yüreğim karadı derdinden giderim giderim sonuna kadar bu derdini çeker giderim artık ölümü huzur sayar güler geçer yürğim boşver umuda hüzün katan bu detlerimle kendime isyan eder giderim
  4. Zafer Peker - Dayanmıyor Yüreğim

Zafer Peker - Dayanmıyor Yüreğim

Kolaymı sanıyorsun ensizliğe alışmak Hiç tanımadığın birine dokunmak Doyasıya öpmek varken gecelerce seni Başka kollarda çaresizce avunmak Nasıldır bilirmisin sevişirken ağlamak Yatağımda yastığımda bulamamak Bedenimde hergece hissetmek varken seni İsyan edip haykırmak Dayanmıyor yüreğim dayanmıyor Ağlıyorum gözyaşım dinmiyor Bilirmisin depremler beni içden içe yıkıyor Gel korkuyorum canım...
  5. Zafer Peker - Belli Olmaz

Zafer Peker - Belli Olmaz

Ne umutlar soldu içimizde Ne ateşler yandı södü Kimbilir kaç kere yenik düştük sevgiliere Kim bilir kaç kere Ne geceler ne acılar geçti kim bilir kaçkere Avuç açtık tanrıya Belli olmaz yanarız birgün biz Belli olmaz tutuşur yüreğimiz Kmbilir kaçkere ağlarız geçmişlere Kimbilir kaç kere Ne sevdalar küllendi kor oldu Ne baharlar geçti ömrümüzden Kimbilir kaçkere yaşadık dolu dizgin...

Sayfayı Paylaş