gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Zamana yenik düştü sevda

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Sevdalar,sevdalılar buyrun duygu fırtınasından kopan bir yazı:):)
    Tozlu raflarda kalmış bir sevda bizimkisi
    Onca zaman sonra raflara neden baktın ki?
    Tozumu üflemesen gözümü yaşartmazdım ki...

Sensiz soluğum kesilirken,ellerim yüreğimde,aklımda hayalin,gün ışıyana kadar
    (ki aydınlanmak bilmezdi geceler) bir ses bekledim senden uzunca bir süre...

Hiç ses çıkmadı...benimse eski halimden eser kalmadı
    Önceden rüyalarımda bile benimle olasın diye dualar ederken
    açılınca gözkapaklarım aklıma gelirsin diye..suretin belirir gözbebeklerimde diye..ölesiye bir korku sardı benliğimi şimdilerde...

Ne sandın...
    Sebebimdin söylemiştim
    İnanmadın
    Sen beni hiç tanımadın...

Sebebi olduğun herşeyi yerlebir ettim.Burkarken içimi bu hissizliğin,ayakta kalmak için çok çabaladım.Çelmelerine takılmadan yürümek öyle zor oldu ki...
    Önce esen rüzgrla yalpaladım eve kapandım...Kitapları karıştırdım her sayfa aralığında sen varsın ..İnan kitap bile okumadım...Arkadaşlarını görmezlikten geldim o günleri yaşanmamış bildim.
    Ama hiç unutmadım terkedişini...Unutursam affederim seni diye korktum.Ve o veda sahnesini aklımda hep canlı tuttum...

Şimdi durma
    Çevir sırtını git yine
    Tıpkı geçenki gibi yokmuşum gibi...
    Tanıdık gelir bu gidişin
    Ki alıştım vedalara...
    Yaş bile dökmüyorum yollara
    Ki haketmiyorsun bu defa...
    Sevdim...hiç inkar etmedim
    Zamana yenik düştü sevda...

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Güzel bir paylasim sagol canim

Zamana yenik düştü sevda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zamana Yenik Cümleler =(

Zamana Yenik Cümleler =(

Korktum… Önce sesini sıyırıp zamandan yollara meydan okumak istemiştim. Sabaha, akşama, kışa, bahara gözlerini armağan edip kendime yaşanılası bir aşk bırakmak için tüm ahlaksızlığımla bencilleşebilirdim. Sonra günahların intikam alabileceğini, karşımda devrik cümlelerinle dimdik dururken tüm imgelerinde saklı bir zavallı gibi yaşamak istemediğimi anladım… İçini kime teslim ettiğini...
  2. Murat Göğebakan Kansere Yenik Düştü...

Murat Göğebakan Kansere Yenik Düştü...

murat göğebakan, murat göğebakan öldümü, murat göğebakan kimdir Sevgili melekler, bir süredir kanser hastalığı sebebiyle tedavi gören şarkıcı Murat Göğebakan bu sabah 08:45'te hayatını kaybetti. Kısa bir süre önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da ziyarette bulunduğu Göğebakan yoğun bakımda tutuluyordu. Meleklermekani.com ailesi olarak sanatçıya Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı...

Sayfayı Paylaş