gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Zeki Demirkubuz kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zeki demirkubuz kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edilen herşey burada arkadaşlar.

Merhaba Melek'ler...

Bu yazımızda sizlerle Zeki Demirkubuz hakkında bilinmeyen ve merak edilen tüm bilgileri paylaşıyoruz.

1964 yılında Isparta da doğan Zeki Demirkubuz, İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu ndan mezun oldu. Sinemaya 1985 yılında Zeki Ökten'in asistanı olarak başladı ve 1993 yılına kadar bir çok yönetmene asistanlık yaptı.

1994 yılında ilk uzun metrajlı filmi C Blok u gerçekleştirdi. Ardından 1997 de Masumiyet i, 1999 da da Üçüncü Sayfa yı çekti.

Senaryosunu yazdığı, yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği 2001 yapımı Yazgı ile 38. Antalya Film Festivali nde En İyi Yönetmen seçildi. Ayrıca film En İyi 3. Film seçilirken, Bahar Evgin'e En İyi Sanat Yönetmeni ödülü, filmin oyuncularından Serdar Orçin e de Jüri Özel Ödülü verildi.

Zeki Demirkubuz kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeki anne....

zeki anne....

Genç bir kadın, aylardır şantiyede olan kocasına aşağıdaki satırları yazar: 'Sevgilim, Biliyorsun, sen şantiyedeyken nur topu gibi bir bebeğimiz oldu. Sütüm yetmediği için, yavrumuzu besleyebilmek amacıyla bir sütanne tuttum. Yalnız, bu sütannenin zenci olmasından dolayı çocuğumuz, emdiği sütün etkisiyle zaman içinde zenciye dönüştü. Haberin olsun dedim. Bu konuda benim bir suçum olduğunu...
  2. Zeki misiniz???

Zeki misiniz???

zeki misiniz Bakalım; 18 saniyeden fazla dayanabilecek misiniz ? Ortada bulunan kahverengi kareyi mousla kontrol edin Diğer karelere temas halinde oyun biter Oyuna giriş için Escapa!
  3. Alp Zeki Heper kimdir

Alp Zeki Heper kimdir

alp zeki heper kimdir, biyografi, biyografisi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, hayatı, filmleri Alp Zeki Heper, sansüre kurban giderek ve seyirci ile bulaşamadan sinemayı bırakmış bir isimdir Melek'lerim. Alp Zeki Heper (d. 1939, İstanbul - ö. 9 Ocak 1984, İstanbul), Türk yönetmen. Döneminde eleştirel başarı kazanmasına rağmen sansüre uğrayan ve hiçbir zaman seyirciyle buluşamayan...
  4. Zeki Müren Kimdir Hayatı Biyografisi Şarkıları

Zeki Müren Kimdir Hayatı Biyografisi Şarkıları

zeki müren kimdir hayatı biyografisi müzik hayatı başarıları şarkıları resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Devlet sanatçısı ünvanına sahip sanatçılarımızdan Türk müziğinin yeri doldurulamaz ismi halkın Sanat Güneşi adını verdiği merhum Zeki Müren'in hayatından kesitler sunmak istiyoruz size melekler :) Zarafeti,kibarlığı,müthiş yorumu ve söz yazarı-besteci kimliğiyle tanıdığımız Zeki...
  5. Zeki Alasya Kimdir ?

Zeki Alasya Kimdir ?

ZEKİ ALASYA KİMDİR? 18 Nisan 1943 İstanbul doğumlu olan Zeki Alasya Kıbrıslı Mehmet Kamil Paşa’nın yeğenidir. Robert Kolejiden mezun olan ünlü oyuncu, sanat hayatına 1959′da MTTB tiyatrosunda adım attı. Arena, Genar ve Ulvi Uraz tiyatrolarında çalıştıktan sonra Haldun Taner, Metin Akpınar ve Ahmet Gülhan ile birlikte Devekuşu Kabare Tiyatrosu’nun kurucuları arasında yer aldı. Film...

Sayfayı Paylaş