gebe
  1. esmerim

esmerim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Zeki İnsanlarla Uğraşmak Zordur

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında esmerim tarafından paylaşıldı.

Üniversite yemekhanesine giren bir Ögrenci tüm yerler dolu oldugundan gidip üniversite profesorunun oturduğu masaya oturmus. Professor kaslarini catarak: " Ökuzler ve kuşlar ayni masada oturamaz!"

Ögrenci: "O zaman ben uçuyorum..."

Professor cevaba cok sinirlenmis, sinavda ögrenciye takmis ve sinavini basarisiz gecmesi icin elinden geleni yapmis.

Yanliz sinavda ögrenci tüm sorulari mükemmel bir sekilde cevaplamis.

Professor ögrenciye: Sana son bir soru soracagim - demis.

Yolda yururken iki torba bulduğunu hayal et, birinde akil var, digerinde ise para var. Hangi cuvali alirsin?

Ogrenci: "Para olan cuvali seçerdim..."

Professor: "Ben akil olan çuvali secerdim..."

Ogrenci:"Normal! Kimde ne eksikse onu seçer...

Professor cok sinirlenmis, ögrencinin not defterini alip icine "Ökuz" yazmis.
    Ogrenci nota bakmadan odadan cikmis.

Bir dakika sonra ogrenci kapiyi aralamis : "Sayin professor, imzanizi atmissiniz, fakat notumu yazmayi unutmussunuz."demis

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Zeki İnsanlarla Uğraşmak Zordur
    süper yaa :hhh::hhh: ay çok güldüm:haha:

Zeki İnsanlarla Uğraşmak Zordur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uğraşmak

uğraşmak

Rüyada biri ile ugrastigini görmek, görülen cinslere göre degisen tabirlere ugrar. Adam. hayvan, cin ve seytan gibi seyler arasinda olursa hücum eden üstün gelir. Yani bir hayvan veya cinle ugrastigini gören, eger kendisi saldirmissa düsmanina üstün gelir. Bu ugrasi iki adam arasinda ise, saldiran yeniktir. Rüyasinda bir adamin üzerine hücum ettigini gören düsmanina yenik düser.
  2. zor insanlarla yaşamayı becermek

zor insanlarla yaşamayı becermek

Hayatınızdaki “zor” insanlar ile yaşarken, sürekli her an patlayacak bir mayın tarlasında yürür gibi hissedersiniz. Yaşamak bazen öyle zor bir hale gelirki, onları memnun etmenin, onları anlamanın, onları sevmenin yada tolere etmenin imkansız olduğuna inanırsınız fakat bir türlü onlardan kopamazsınız. Yaşamınızda ki bu zor insan anneniz yada babanız gibi bakımınızı üstlenmiş biri ise, büyüme...
  3. Zor İnsanla Yaşamanın Sırrı!

Zor İnsanla Yaşamanın Sırrı!

zor insan, zor, yasamak, insan, sir konularini okumaktasiniz Sevgili Melekler, İletişim kurmakta güçlük çeken insanları uzmanlar, ‘Zor İnsanlar’ diye adlandırıyor. Onlar, toplumdan topluma,farklı tanımlansa da temelde benzer davranışlar gösteriyor. Ortak noktaları inat, hırs ve kapris. Ancak unutmayın ki, insanları değil ama davranışlarını değiştirmek elinizde. Pek çok kişi çevresindeki zor...
  4. Geçinilmesi zor insanlarla geçinebilme sanati

Geçinilmesi zor insanlarla geçinebilme sanati

Geçinilmesi zor insanlarla geçinebilme, zor insan, gecinebilmek, insan iliskileri, basari konulari burada melekler Merhaba Melekler, Günümüzde her türlü insan ilişkisinde (sosyal, resmi, kurum içi) başarılı olmanın önkoşulu her türlü insanla geçinebilme becerisidir. Fakat öyle insanlar vardır ki onlarla bir çok insan anlaşamaz ve bu insanlar geçinilmesi zor insanlar olarak tanınır....

Sayfayı Paylaş