gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Zerrin Özer - Gönül

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Nedir bu çektiğim senden
    Gönül derdin hiç bitmiyor
    Yediğin darbelere bak
    Bu da mı sana yetmiyor... Gönül

Her çiçekten bal alırsın
    Her gördüğünle kalırsın
    Sen kendini ne sanırsın
    Belki bir gün uslanırsın... Gönül

Uslan artık deli gönül
    Bak gelip geçiyor ömür
    Uslan artık deli divane gönül

Dünya sana kalır sanma
    Geleciği dünden sorma
    Her gün gördüğün rüyayı
    Aldanıp da hayra yorma... Gönül

Zerrin Özer - Gönül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Kıyamam

Zerrin Özer - Kıyamam

Ne yükseklerde gözüm var Ne para pulda Bir tek sen mühimsin aşk sen hayatamda Tahammülüm yok gözlerinde Bir damla yaşa... Kıyamam Ne hasret biter bu yolda ne sevdam sana Bir tek sen emirsin aşk emir hayatımda İtirazım yok ateş bu değmesin sana Kıyamam Sen başıma gelen en az en çok hatalarım Ah sen Herşeye rağmen bana sevap günahlarım Sen geceler boyu buram buram yandığım Ah sennn...
  2. Zerrin Özer - Dünya Tatlısı

Zerrin Özer - Dünya Tatlısı

En güzel o çağım hanı Deli dolu sevdik ikimiz Solmadı daha gülleri Kalbimde bak o sevgimizin Yağmurlarla rüzgarla dost Her akşam bir köşe başı Gizlice buluşurduk Sokaklar ikimizin Hani dünya tatlısı Bir düş kururdık heyecanla İçli içli ağlardık O masum gözyaşımızla İkimiz henüz çok genç Soruyorduk birbirimize O büyülü şey neydi Arıyorduk gözlerimizle Merdivenli sokakta...
  3. Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Zerrin Özer - Dayanamıyorum

Kalbimde hep o yangın var gel Dayanamıyorum İster su ol ister rüzgar gel Dayanamıyorum Yıkılıyor hatıralar yalnız tutamıyorum Neye baksam aşkımız var gel Dayanamıyorum Bazen sızı bazen sancı yüreğimdeki yabancı Sensiz olmak çok çok acı gel Dayanamıyorum Dün dizlerim bile gece bağlandı boş bir ümide Yorgun çıkıyorum güne gel Dayanamıyorum Dayanamıyorum dayanamıyorum Seni severken sensiz olmaya...
  4. Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Zerrin Özer - Artık Sevmeyeceğim

Ümitlerimi kırdın hayallerimi yıktın Benim ahımı aldın Benim ahımı aldın Sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş Sana dönmeyeceğim Bitsin artık bu çilee aooof Çekemem bile bile aooof sen ne söylersen söyle bu hayat geçmez böyle sana dönmeyeceğim Artık sevmeyeceğim Bütün kabahat benim Nekadar alarsan boş Nekadar yalvarsan boş...
  5. Zerrin Özer - İsyankar Türküler

Zerrin Özer - İsyankar Türküler

01. Zerrin Özer - Obur Dünya 02. Zerrin Özer - Kara Yilan & U.H 03. Zerrin Özer - Bilmem Su Felegin 04. Zerrin Özer - Korkirem 05. Zerrin Özer - Beni Hor Görme 06. Zerrin Özer - Su Karsi Yaylada

Sayfayı Paylaş