Zor bulunan isimler arıyorum anlamları da güzel olmali

• Konbuyu başlatan Zehirli sarmaşık
  • Başlangıç tarihi
Z

Zehirli sarmaşık

Forum Okuru
Zor bulunan isimler arıyorum anlamları da güzel olmali

Zor bulunan isimler melek kadınlar kulübü zor bulunan isimler ekşi forum'da.​

Kızlar ikizlerim olacak zor bulunan iki isim arıyorum zor bulunan isimler nedir? Ben çocuklarımda çok az kullanılan nadir isimlerden anlamları da güzel isimler arıyorum? Bu konuda yardımcı olur musunuz? Hem erkek hem kız isimleri lazım bana çünkü ikizlerim birisi erkek birisi kız olacak.

images (3).jpeg

Merhabalar
Herkes çocuğuna özel tek olan hiç kimsede görülmemiş koyulmamis isim koymak ister. Zor bulunan isimler sorunuza yanıt olarak aşağıda bu isimlerden bir liste oluşturacağım. Umarım beğenirsiniz.

"Zor bulunan isimler"​

• Maya
  • Benan
  • Afife
  • Yaman
  • Afşar
  • Nigar
  • Aytemur
  • Ahu
  • Barlas
  • Ayvaz
  • Bekir
  • Beria
  • Birgen
  • Çilay
  • Diniz
  • Erna
  • Feris
  • İlsu
  • Janset
  • Jeyna
  • Liyan
  • Pamira
  • Ruhan
  • Talha
  • Bafun
  • Bahra
  • Baler
  • Caran
  • Cefali
  • Cenker
  • Çağın
  • Dora
  • Duha
  • Ecvet
  • Efrahim
  • Eftal
  • Eral
  • Eris
  • Fahir
  • Fasih
  • Ferkan
  • Ferzend
  • Geray
  • Giran
  • Gernas
  • Gokbay
  • Gürman
  • Heper
  • Hüzeyfe
Cok duyulmamış hatta belki sizin bile ilk kez duyabileceğiniz isimler paylaştım hem erkek hem kız isimleri yer alıyor yukarıda. Dilerseniz aşağıdaki linki de inceleyin. Linkte "Kuran'da geçen anlamlı güzel olan bir kız ismi arıyorum"

Hee bu zorlukta çocuğumuz oldu ismi zor bulunan olsun yani kimsede olmayan bir isim olsun :D:D Ayşeye Fatmaya Aliye ne oldu yahu ne ara değişik isimler koymak için yarışır olduk. İlginç gerçekten ama insanlar istiyor heralde. Berke diye bi dede düşünemiyorum misal ben :D:D Ne bileyim eskidim heralde ya da bu hususta eski kafalı, yeniliğe açık biri değilim.

Geri