gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Zorlu petrol arayacak

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş, Zorlu Enerji Grubu bünyesinde yer alan, “Zorlu Petrogas Petrol Gaz ve Petrokimya Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş” ile “Amity Oil International Pty Ltd”nin petrol arama ruhsatı aldıklarını bildirdi. Zorlu Enerjiden Borsaya yapılan açıklamada, Zorlu Petrogas Petrol Gaz ve Petrokimya Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından İzmir ve Muğla bölgeleri, Amity Oil International Pty Ltd. tarafından Adana bölgesi için Petrol İşleri Genel Müdürlüğü nezdinde yapılan ruhsat başvurularının kabul edildiği belirtildi.

AA

Zorlu petrol arayacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şiddete Uğrarsanız Nereleri Arayacaksınız

Şiddete Uğrarsanız Nereleri Arayacaksınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Petrol

Petrol

Benzin, gaz gibi petrol ürünleri ilginç ve şaşırtıcı durumdur. Petrol kara ise ani sıkıntıdır.Rüyada petrol görmek, yeni haberler alacaginiza kendinizi bir petrol sahasinda petrol çikardiginizi görmeniz, bütün isteklerinizin kisa zamanda yerine gelecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada petrol görmek, hayirsiz, zina eden bir kadina isarettir. Bazi tabirciler, petrol, haram...
  3. Ferdi Tayfur- arayacaksın

Ferdi Tayfur- arayacaksın

Bu gidis nereye veda etmeden Demek karar verdin ayrilacaksin Yalvarip kal demem git güle güle Nasilsa hatani anlayacaksin Giderken gerçegi göremez insan Gururdur kalpleri o an karartan Bir baska sevdaya düstügün zaman Nasilsa sen beni arayacaksin Arayacaksin arayacaksin Bu günleri sen çok arayacaksin Aradan mevsimler geçmis olacak Pismanlik kapini çalmis olacak Mutluluk saati...
  4. Hakan Altun - Çok Arayacaksın

Hakan Altun - Çok Arayacaksın

Aski oyun sandin benle Oynamaya calistin Ben efendi ask kutsaldi Anlayamadin Bir cok defa sans vermistim basaramadin (Bir cok defa söylemistim basaramadin) Vicdanim rahat suc benim degil anlamalisin Cok arayacaksin beni sen cok arayacaksin Ama is isten gecmis olacak Dostlari araya koyup görmek isteyeceksin Bir dakika vaktim olmayacak
  5. Petrol olmasaydı

Petrol olmasaydı

petrol olmasaydı alıntı

Sayfayı Paylaş