gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Zürafaların Boynu Neden Uzundur?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

zürafa boynu neden uzundur zürafanın boyu neden uzundur zürafanın boynu zürafaların zürafaların boyu Boynu en uzun hayvan olarak bilinen zürafaların boyunun neden uzun olduğunu merak edenler için gereken bilgileri paylaşıyorum. [​IMG]
    Yıllar önce zürafaların boyunları kısa imiş. fakat yıllar geçtikçe mutasyona uğramışlar ve günümüzdeki hale gelmişler At,eşek,zürafa,zebra,geyik,keçi,inek,koyun..dört ayaklılar.......bunların hepsi aynı aileden gelen fakat mutasyonlarla birbirinden farklılaşarak ayrı türler haline gelmiş canlılardır.
    Zürafa hayatta kalmıştır çünkü beslenmek için hem ağaç yapraklarını yiyebiliyordu hem de otları.
    Zürafanın amca oğlu olup,biraz daha boyu kısa olan sadece ot ile beslenen birisi varsa o yok olmuştur.
    Keçinin sadece kavun karpuzla ve otlarla beslenen dayı kızı da yok olmuştur,çünkü bu besinler mevsimliktir.
    Keçi,sebze,meyve ile beraber ot ve ağaç filizleri de yediği için hayattadır.

Dip Not:Bu arada zürafaların ses telleri olmadığını da biliyormuydunuz:)

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

güzel bilgilert çok beğeniyorum

Zürafaların Boynu Neden Uzundur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boynu vurulmak

Boynu vurulmak

Rüyada birisinin boynunun vuruldugunu görmek, ibadetini aksattigi için, Cenabi Hak tarafindan rüya sahibine yapilan bir uyaridir. Kendi boynunun vuruldugunu gören, büyük bir günah islemistir, hemen tövbe ve istigfar etmesi gerekir. Boynu vurulduktan sonra, cesedinin dirilerek ayaga kalktigini gören, büyük husumetlere ugrar. Basinin yuvarlanarak uzaklara gittigini görenin eceli yaklasmistir....
  2. Kadınlar Neden Uzun Yaşar

Kadınlar Neden Uzun Yaşar

Akşam annemle babam televizyon seyrediyorlardı. Annem, "Geç oldu," dedi, "zaten yorgunum, ben yatıyorum." Annem kalktı, mutfağa gitti. Çerez-meyve tabaklarını çalkaladı kaldırdı. Sabaha hazır olsun diye çaydanlığı doldurdu, demliğe çay koydu. Şekerliğe baktı, dibinde az kalmış, üstüne ekledi. Akşam yemeği için çözülsün diye de eti aşağıya koydu. Kahvaltı masasını...
  3. Boynunun Borcu Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Boynunun Borcu Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Aranızda Boynunun Borcu Deyiminin Anlamını bieln var mı acaba varsa lütfen bana bu merak ettiğim Boynunun Borcu Deyiminin Anlamını yazsın kızlar.
  4. Boynu Kıldan İnce Olmak Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Boynu Kıldan İnce Olmak Deyiminin Anlamı nedir biliyor musunuz

Boynu Kıldan İnce Olmak Deyiminin Anlamı nedir ben bir türlü bilemedim çare olarak da size yazmayı öğrendim haydi bilen varsa merakımız giderilsin:)
  5. Yetersiz Serviks Rahim Boynu nedir?

Yetersiz Serviks Rahim Boynu nedir?

rahim ağzı yetmezliği nedir,yetersiz serviks tedavisi,yetersiz serviks belirtileri,servikal serklaj,hamilelikte yetersiz serviks hakkında bilgiler Büyüyen rahim ve bebeğin baskısıyla rahim ağzının erken açılması olan bu sorun 100 gebelikten 12'sinde ortaya çıkar. İkinci üçay düşüklerinin % 20-25 'inden sorumlu olduğu düşünülmektedir. Rahim ağzı yetersizliği nedenleri, rahim ağzının genetik...

Sayfayı Paylaş