1-2-3-4-5-6 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç oluyor

Merhaba ben en son 28 aralık 2017 de adet gördüm geçen hafta sağlık ocağına gittiğimde gebelik bulunmadi bugün doktora gittim ultrasonla baktığında gebelik yok dedi ama kan tahlili yaptım değerim 30.23 cıktı gebelik var dedi ama düşük iki gün sonra tekrar gel dedi kafam karıştı bana yardımcı olurmusunuz

Sorunuz daha önce yanıtlandı. Detaylar aşağıdaki linkte

Kan tahlili sonucum 30.23 çıktı hamilemiyim Gebelik

Merhabalar en son adet tarihim 15 ocak ben 16 şubatta beta hcg baktidim sonuç 49.36
Tahlil yapan merkez doktorunuza sonuc gosterin dedi daha gosteremedim sonuvu 49.36 sonuca gore gebelik varmı varsa kaç haftalik acaba yardimci olurmusunuz

Merhabalar en son adet tarihim 15 ocak ben 16 şubatta beta hcg baktidim sonuç 49.36
Tahlil yapan merkez doktorunuza sonuc gosterin dedi daha gosteremedim sonuvu 49.36 sonuca gore gebelik varmı varsa kaç haftalik acaba yardimci olurmusunuz

Merhaba, hcg değeriniz gebelik lehine. Son adet tarihinize göre 5+2 günlük gebesiniz. Mutlaka doktor kontrolün de olun.

Merhaba benim son adet tarihim 27 ocak bugün beta hcg baktırdım 39 çıktı sizce düşük bi değermi

Selamlar,

Tek değerle gebelik durumunuz değerlendirilemez. Gebeliğin seyri hakkın da bilgi edinmek için hekim kontrolün de olun. Belli aralıklarla HCG testi istenecek seviyeleri incelenecektir.
Teşekkür ederim. Bana aile hekimim bu değerin çok anlamlı olmadığını söyledi. 48 saat sonra tekrar baktır dedi. Anlamlı değil değince üzüldüm

Teşekkür ederim. Bana aile hekimim bu değerin çok anlamlı olmadığını söyledi. 48 saat sonra tekrar baktır dedi. Anlamlı değil değince üzüldüm

Rica ederim. Hcg değeriniz görünürde gebelik lehine moralinizi bozmayın. Hekimin ihtiyatlı davranması gerekirdi. Daha önce belirttiğim gibi belli aralıklarla yapılan hcg testi izlenecek durumunuz netlik kazanacaktır..

Selam herkese beta hcgb değerim 458 cıktı kac haftalık hamile oluyorum. Şimdiden teşekkür ederim

Geri