1-2-3-4-5-6 haftalık gebelikte beta hcg değerleri kaç oluyor

Merhaba 6127.16 degerlerim kaç haftalık hamileyim acaba

Merhabalar son adet tarihim 2 ocak 2018 normalde 30 ocakta olmam gerekiyordu olmadım. 31 ocakta beta hcg testi yaptım 65.63 çıktı hamileyim:) Doktorumdan cuma günü için randevu aldım ama şu an kaç haftalık hamileyim onu öğrenmek istiyorum.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Meraba benımde bugun kan sonucum 65.63 cıktı dıs gebelık olabılırmı cok korkuyorum bırde bu sabah kahverengı lekelenmeler oldu dun ılıskıden sonra hafıf bıraz olmusdu bugun sabah bıraz bıraz geldı kahverengı lekelenmeler sıkıntı olurmu kan sonucunu dun sabah verdım bugun cıktı

Meraba benımde bugun kan sonucum 65.63 cıktı dıs gebelık olabılırmı cok korkuyorum bırde bu sabah kahverengı lekelenmeler oldu dun ılıskıden sonra hafıf bıraz olmusdu bugun sabah bıraz bıraz geldı kahverengı lekelenmeler sıkıntı olurmu kan sonucunu dun sabah verdım bugun cıktı

Tek değerle gebeliğinizin seyri hakkında bilgi veremeyiz. Dış gebelik gebelik belli aralıkla yapılan hcg nin izlenmesi ile teşhis edilebilir. Ayrıca gebelikte kanama ve lekelenmeler istenmeyen bir durumdur . Bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var.

Merhaba perşembe günü kan testinde bata hcg değerim 614.3 çıktı ertesi gün cuma günü 770.3 çıktı az bi artış mı bir güne göre normal mi birde değere göre ne kadarlık acaba pembemsi bi kan gibi biley geliyo açık renkli neden olur doktora giittim ama doktor daha erken dedi cevplarsanız sevinirim

Merhaba perşembe günü kan testinde bata hcg değerim 614.3 çıktı ertesi gün cuma günü 770.3 çıktı az bi artış mı bir güne göre normal mi birde değere göre ne kadarlık acaba pembemsi bi kan gibi biley geliyo açık renkli neden olur doktora giittim ama doktor daha erken dedi cevplarsanız sevinirim

Hcg değerleri tek başına gebeliğin seyri için değerlendirilmez. Usg muayenesi,son adet tarihi ile birlikte değerlendirilir. Kendi kendinize teşhis yapmayın. Değerim yüksekmi düşükmü diye boş yere strese girmeyin. Doktor kontrolündeyseniz doktorunuz bir olumsuzluk söz konusu olduğunda sizi bilgilendirir. Ki en sağlıklı bilgiyide hekiminiz verebilir. Gebelikte görülen kanama ve lekelenmeler istenmeyen bir durum olsada sıklıkla karşılaşılan bir olgu. Çoğu zaman zararsıdır ama gebelik komplikasyonlarınada işaret edebilir.

Merhaba.. Son adet tarihim 3 mart normalde 29 martta olmam gerekiyordu geciktim..pazartesi günü beta hcg test yaptırdım değeri 10.5 çıkmıştı.. Bugün yeniden yapıldı 18.1 çıktı çok mu düşük korkmalımıyım..lütfen yardımcı olun

Merhaba.. Son adet tarihim 3 mart normalde 29 martta olmam gerekiyordu geciktim..pazartesi günü beta hcg test yaptırdım değeri 10.5 çıkmıştı.. Bugün yeniden yapıldı 18.1 çıktı çok mu düşük korkmalımıyım..lütfen yardımcı olun
Merhaba
Benim de 2 marttı
Ve Benin’de 20 çıktı
Kafaya takmayın
1 hafta sora tekrar gidin artacaktır Allah’ın izniyle

Nasıl gidiyor kız hamilelik
Şimdi gördüm düşün
Yok kız selam
Öyle Bi halsizim ki ondan
Kaç kere burnum kanadı
Artı 3-4 gşndğr ağzında çıkan kesiklerle uğraşıyorum
Diş etlerim de kanadı
3 bezem çıktı
Konuşacak halim bile yok
Ama şükür tabiki
Sen napıosun
Duayı okumuyorum de de kızayım
Mesaj yazdığımı kopyaladım

Şimdi gördüm düşün
Yok kız selam
Öyle Bi halsizim ki ondan
Kaç kere burnum kanadı
Artı 3-4 gşndğr ağzında çıkan kesiklerle uğraşıyorum
Diş etlerim de kanadı
3 bezem çıktı
Konuşacak halim bile yok
Ama şükür tabiki
Sen napıosun
Duayı okumuyorum de de kızayım
Mesaj yazdığımı kopyaladım
Çok geçmiş olsun canım doktor ne diyo Bende kürlere dualara devam ramazan bitene kadar sonrası Allah kerim

Geri