Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  1 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  1 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 1 ağustos 2014 burç yorumları

  Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor ve 1 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızan paylaşıyoruz...


  < Konu Resmi..>
  KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan )
  AŞK: Mizahı yaklaşımlarınız partnerinizin hoşuna gidiyor ve onu güldürebiliyorsunuz. Bu neşeli halinizle dikkat edin çünkü başkalarının da ilgisini çekmeye başladınız. Onu kıskandırmayın. PARA: Gün boyu aklınızdan geçen araba ve bol para kazanma lüksüne sahip olmak. Gayret ederseniz arzularınıza kavuşacaksınız. SAĞLIK: Başınızla ilgili sorunlarınızı aşacaksınız ama elinizde veya ayaklarınızda ufak kazalar sonucu yanık olabilir. Sıcak içeceklere dikkat edin.

  BOĞA BURCU ( 21 Nisan – 21 Mayıs )

  AŞK: Şüpheciliğiniz ve duygusallığınız aynı anda yürümez. Partnerinizi huzursuz etmeme adına açık konuşarak sorularınızın cevabını net alabilirsiniz. Bu olaylar sizi birbirinizden uzaklaştırabilir. PARA: Para ve şöhreti aynı anda isteyerek azimle çalışmanız harika. Mali durumunuzu düzelttiniz diye olmayacak şeylere gönül kapınızı açmayın. SAĞLIK: Sakin yaşamayı amaçlıyorsunuz. Yaptığınız doğa gezileri bu duygularınızı tetikliyor.

  İKİZLER BURCU ( 22 Mayis – 21 Haziran )

  AŞK: Karşınızdaki kişiye sadık olmanızdan dolayı, özverinizi göstererek ona aşkınızı en iyi şekilde belirtiyorsunuz. Bugün aşk sorunlarını bir kenara bırakarak onunla yeniden tanışmış gibisiniz. PARA: Bazı değerlerinizi gözden geçirin. Tehlikeye atmamanız gereken paranız var. Sizler bu birikimi çok zor elde ettiniz. Dikkatle yatırım yapın. SAĞLIK: Bugün yakın bir dostunuza kırılarak gün boyu sinirli olacaksınız ama aklınız karışık.

  YENGEÇ BURCU ( 22 Haziran – 23 Temmuz )

  AŞK: Her güzelin bir kusuru vardır felsefesini kullanmak yerine sürekli partnerinizi eleştiri oklarına hedef seçiyorsunuz. Aşkta şansınızı zorluyorsunuz. Onun sabrını taşırma yerine gönlünü almaya çalışmalısınız. PARA: İş yerinizde çok fazla gergin oluşunuz gözlerden kaçmıyor. Mutsuz bir güne merhaba der gibisiniz. Banka işlemlerinde sorunlar çıkabilir. SAĞLIK: Uyku ve yeme düzeninizi disipline etmeniz gerek. Kendinize dikkat etmiyorsunuz.

  ASLAN BURCU ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )

  AŞK: Duyguların temsilcisi sizler bugün yine ilişkinizde harikalar yaratıyorsunuz. İçtenliğiniz onu size daha fazla yakınlaştırıyor. Bu halinizi asla terk etmeyin mutlu sona yaklaşmak üzeresiniz. PARA: Bugün sizler başkalarından yardım bekliyor gibisiniz ama mali sorunlarla bir hayli boğuştuğunuzu gören yakınlarınızdan yardım alamıyorsunuz. SAĞLIK: İçinizde bazı sıkıntılar oluşuyor bu sizde heyecan yaratınca kalp atışlarınız düzensizleşiyor.

  BAŞAK BURCU ( 22 Ağustos – 23 Eylül )

  AŞK: Bugün aşk konusunda çekingen ve gergin oluşunuz partnerinizi şaşırtıyor. Biraz toparlanıp öz güveninizi arttırmalısınız. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki özel konuları başkalarına açmayın. PARA: Elinize geçen bir para üzerinde gün boyu düşünüp duracaksınız. Bu paranın size yetersiz gelmesinden dolayı yatırımlarınız aksayacak. SAĞLIK: Ağzınızda tat yokmuş hissediyorsunuz. Damağınızda ufak sivilceler oluşabilir.

  TERAZİ BURCU ( 24 Eylül – 23 Ekim )

  AŞK: Bugün hiçbir şeye özen göstermediğiniz gibi partnerinizi de kırıyorsunuz. Onun aklından ilk geçen ise vefasız olduğunuz. Kendinize bu sözü söyletmeyin ve sevginizi perçinleştirin. PARA: İş arkadaşlarınıza özen göstererek taktir ediliyorsunuz ama aynı performansı başkalarına harcamıyorsunuz. Para konusunda kimseden akıl almayı denemeyin. SAĞLIK: Genetik bazı hastalıklarınız olması canınızı sıkıyor. Doktorunuzu bugün ziyaret edin.

  AKREP BURCU ( 24 Ekim – 23 Kasım )

  AŞK: Günlük yaşamınızdaki enerjiyi partnerinize yansıtarak onu da hemen harekete geçirmeyi biliyorsunuz. Bugün gün boyu onunla çocuklar gibi koşup duracaksınız. PARA: İş ilişkilerinizde oldukça durgunsunuz. Dürüstlüğün sembolünü oldunuz. Beklediğiniz bir para bugün hesabınıza geçebilir. SAĞLIK: Aslında sağlık açısından ilk bakışta bir sorun görünmüyor ama kendinizi çok fazla dinleyerek sorun yakalamaya çalışıyorsunuz.

  YAY BURCU ( 24 Kasım – 22 Aralık )

  AŞK: Hangi yöne başınızı çevirirseniz çevirin sonuç yine partnerinize çıkacaktır. Onu çok sevmenize rağmen bugün bazı çevre baskıları sebebi ile ayrılık kararı verebilirsiniz. PARA: Yaşadığınız hayal kırıklığı nedeniyle elinizi eteğinizi herkesten çekmek yerine çivi çiviyi söker misali güçlü olmalısınız. SAĞLIK: Hep içinizde bazı karamsarlıklar barındırıyorsunuz. Bu durum sizi gergin ve agresif yapıyor. Yaşadığınız olmsuzlukları unutmalısınız.

  OĞLAK BURCU ( 23 Aralık – 20 Ocak )

  AŞK: İhanet korkunuz sadece kuruntudan ibaret. Partnerinize hak etmediği hakaretleri sarf etmeyin. Gerçeklerle yüzleşince utanç duygularınız kabaracaktır. PARA: Mali işlerinizle ilgili başkalarını görevlendirerek kendinize zaman ayırıyorsunuz. Oysa sizleri çok önemli işlerin beklediğini bilmelisiniz. SAĞLIK: Sağlıklı ve zinde bir gün yaşayacaksınız. Yüz ifadeniz bile dinlenmiş görünüyor. Sabah kalkar kalmaz spor yapmaya başlayacaksınız.

  KOVA BURCU ( 21 Ocak – 19 Şubat )

  AŞK: Yaşam tarzınızdaki huzursuzluğunuz kurduğunuz dengeleri bir anda yok edebilir. Sevgilinize asla yalan konuşmayın. Size güven duyguları sarsılacak olursa geri dönüşü olmayabilir. PARA: Özellikle finansal konularda çok yetenekli olmanız sebebi ile birileri sizden fikir alabilir. Tabi bencil olmamalısınız. Aklınıza ihtiyaçları var. SAĞLIK: Uyku düzeninizi bozdunuz. İkilem içinde kalmadan ya siyah ya beyaz deyin olup bitsin.

  BALIK BURCU ( 20 Şubat – 20 Mart )

  AŞK: İçinizden geçenleri ona anlatmak ve bir çıkar yol sağlamak istiyorsunuz. Onu kırdığınız için ilk adımı siz atmalısınız. Sevgiliniz halen sizi seviyor ve düşünüyor. PARA: Birikiminiz olmasına rağmen kendinizi güven altında görmüyorsunuz. Hep daha fazlasını hayal ediyorsunuz. SAĞLIK: Bugün sık sık bademciklerinizle ilgili şikayet ediyor ama soğuk içeceklerden ödün vermiyorsunuz. Sıcak içecekleri tercih edin.


   
1 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 8 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  8 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  8 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 8 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 8 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 08 ağustos 2014 Koç Burcu Yorumu Gezegeni : Mars Grup : Ateş Uğurlu Rengi : Ateş kırmızısı Uğurlu Sayısı : 2 Uğurlu Taş :...
 2. 15 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  15 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  15 ağustos günlük burç yorumları, günlük burç yorumları, 15 ağustos 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 15 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... 15 Ağustos 2014 Cuma KOÇ Burcu Yorumu Duygusal enerjinizin yüksek olduğu bir gün olmasına rağmen, çevrenizdeki kişileri ters algılayabilirsiniz. Yollarla...
 3. 22 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  22 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  22 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 22 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için esenliklerle dolu bir gün diliyor ve 22 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ Burcu Bugün yeni insanlarla tanışabilir, oldukça farklı fikir ve önerilerle karşılaşabilirsiniz. Bir ilişki içinde değilseniz...
 4. 29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  29 ağustos burç yorumu, günlük burç yorumları, 29 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor ve 29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... Koç Bugün yapacağınız görüşmeler, gideceğiniz yerlerde karşılaşabileceğiniz olaylar ya da insanlar kısaca hemen herşey size mutluluk verecek durumdadır. Eğer...
 5. 29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  29 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 29 ağustos 2014 burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için harika bir gün diliyor ve 29 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan paylaşıyoruz... KOÇ burcu 29 Ağustos 2014 yorumu Bugün sağlığınızla ilgili bir problem yaşayabilirsiniz Bunun üzerine eğildiğiniz takdirde sıkıntınızdan...

Sayfayı Paylaş