Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  1 Ağustos Burçlar

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  1 ağustos hangi burç 1 ağustos burcu ne burcu hangi burç Koç
  21 Mart - 19 Nisan
  İnsanlara karşı çok yumuşak yüzlü olmanız zaman zaman suistimal edilmenize neden oluyor. Onlar için yaptıklarınızın belki de sadece yarısının karşılığını alabilseniz, daha mutlu olabileceksiniz. Kendinizi biraz daha önemsemeniz ve ciddiye almanız gerekli.
  Sevdiğiniz insana hissettiklerinizi ifade edebilmek için, her zamankinden daha farklı bir yöntem bulabilme şansına sahipsiniz. Bunu değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

  Boğa
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Bu günlerde oldukça ihtiraslı bir davranış biçimi sergiliyorsunuz. Kendinize olan güveninizin tam olması da bu durumu körüklüyor. Ancak bu tarzınız bazı insanların negatif etkilenmesine de yol açabilir.
  Bu aralarda cinsel ve duygusal olarak son derece yoğun hisleriniz var. Ancak bunları hangi hedefe yönlendireceğiniz konusunda hala kararsızsınız.

  İkizler
  21 Mayıs - 21 Haziran
  Sabahtan biraz gergin şekilde güne başlasınız da, öğle saatleriyle birlikte enerjinizin çok yükseldiğini, sanki Güneş?in doğması gibi, ruhunuzun aydınlandığını ve pozitif yöne doğru geçtiğinizi hissedeceksiniz.
  Duygusal yanınız oldukça güçlü. Kendinizi anlatacak, ifade edecek ve de paylaşabilecek bir insana çok ihtiyacınız var.

  Yengeç
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Eğlenmeye had safhada ihtiyacınız var. Bu kadar çalıştıktan sonra bu sizin en doğal hakkınız. Ama yine kendinizi kurallarla kısıtlayacağınız için, tam anlamıyla rahatlayamayabilirsiniz.
  Bu aralarda romantizm yaşama ve flört etme ihtiyacınıza cevap verecek bir ilişki yaşamak istiyorsunuz. Ama gerçekte her hangi bir macera sizi kolay kolay tatmin etmez, bunu siz de biliyorsunuz.

  Aslan
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Kendinizi biraz rahat bırakmanız gerekli. O kadar çabuk endişeye kapılıyorsunuz ki, hakikaten sizi gören, dinleyen insanlar büyük problemler yaşadığınıza inanabilir. Kendinize ve içinde bulunduğunuz sisteme biraz itimat edebilmeniz, hayatınızı daha kolay bir hale getirecektir.
  Birlikte olduğunuz insanın hayatındaki önemli bir sırrı bugün sizinle paylaşması söz konusu. Ne kadar geleneklerinize bağlı olursanız olun, onu anlayışla karşılamalısınız.

  Başak
  23 Ağustos - 22 Eylül
  Artık biraz daha yüzeysel düşünmeye ve davranmaya başlasınız çok iyi olacak. Her şeyi fazla ciddiye almanız, problemlerinizi olduğundan daha büyük algılamanıza neden oluyor. Kendinizi bu konuda biraz kontrol etmelisiniz.
  Bazı dönemlerde kendi içinize kapanmanız, partnerinizle paylaşmamanız, hatta konuşmaktan kaçınmanız onu son derece rahatsız ediyor. Belki biraz daha açık olabilirsiniz.

  Terazi
  23 Eylül - 22 Ekim
  Kendinizi bugün çok zorlamayın. Hayata karşı negatif olduğunuz bir gündesiniz. Ekstra sorumluluklardan uzak kalmalı ve kendinizi dinlemelisiniz. Her şeyi biraz oluruna bırakmalısınız.
  Kendinizi yalnız hissetmeniz için aslında hiç bir neden yok. Sevdiğiniz kişi sizi ihmal etmiyor ki!

  Akrep
  23 Ekim - 21 Kasım
  Sosyal ilişkilerde çok başarılı olabileceğiniz ve tatmin elde edebileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Her girdiğiniz ortamda tavırlarınızla ve düşüncelerinizle ilgi çekebilir ve insanların beğenisini kazanabilirsiniz.
  Sevgilinizle ve arkadaşlarınızla birlikte olmak için program yapmalısınız. Arkadaşlarınızın sizi çift olarak çok sevmeleri ve beğenmeleri ilişkinizi daha da sağlamlaştıracak.

  Yay
  22 Kasım - 21 Aralık
  Toplumsal kimliğinizle alakalı bir takım değişim tohumlarının atıldığını görebilirsiniz. Sosyal hayatta bazı yeni misyonlar yüklenmeniz, insanlara daha yakın olmanız söz konusu olabilir. Bu gelişmeler sizi keyiflendirecek.
  Sevdiğiniz insanın ailesine karşı olan düşkünlüğü sizi rahatsız ediyor. Kıskanç olduğunuz malum ama, hiç değilse bu konuda biraz daha esnemeye çalışmalısınız.

  Oğlak
  22 Aralık - 19 Ocak
  Enerjiniz o kadar yüksek ki, muhakkak bir yöne kanalize etmeniz gerekli. Bu yüksek enerji eğer kontrol edilmezse, ziyan olacak ve tüm gününüzün fayda getirmeden heba olmasına neden olacak. Gücünüzü pozitif yönde kullanmalısınız.
  Birlikte bir seyahat programı yapabilirsiniz. Ortak noktaları bulmakta zorlanabilirsiniz ama, bu tatilde onun ilgi alanlarını deneyimlemek sizin için de enteresan olabilir.

  Kova
  20 Ocak - 18 Şubat
  Herkesin sizin kadar bonkör ve paylaşımcı bir yapısı olmayabilir. Siz tüm insanlara karşı son derece verici olduğunuz için, karşınızdakilerden de aynı şeyleri bekliyorsunuz. Ama beklediklerinizi göremeyince hayal kırıklığı kaçınılmaz bir hal alıyor.
  Sevdiğiniz insanın sizin için ne kadar samimi duygular beslediğini bugün bir kez daha göreceksiniz. Mali problemlerinize getirmek istediği çözümlerin ve yaklaşımının samimiyetine inanmalısınız.

  Balık
  19 Şubat - 20 Mart
  Bugün karşılaşacağınız olaylar heyecan ve huzursuzluk duymanıza neden olabilir. Hayal gücünüz harekete geçerek kaygılı duygular içine girebilirsiniz. Fakat aklınızı kullanarak endişelerinizin yersiz olduğunu anlayacak ve sevdiğinize yansıtmayacaksınız. Kararlı tutumunuzla ilişkinizin geleceğine yönelik arzularınızı gerçekleştirebileceksiniz

   
1 Ağustos Burçlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 1 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  1 Ağustos Günlük Burç Yorumları

  1 ağustos hangi burç 1 ağustos burç burcu ne burcu agustos hangi Sevgili Meleklerim yeni ayın ilk gününde bakalım sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 1 Ağustos burç yorumları :fırtına::fırtına: Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Artık son derece rahat...
 2. Bugün (1 Ağustos) Doğanlar

  Bugün (1 Ağustos) Doğanlar

  1 ağustosta doğanlar 13 ağustosta doğanların özellikleri 13 doğanlar 14 1 ağustos Sakin ve düzenli yapılarının altında heyecanlı ve atak bir kişilik gizlerler. Hayatı iyimser yaşamalarına rağmen, çoğu kez felsefi düşünce ile hareket ettikleri için, çevrelerine şaşırtıcı bir tablo ile çıkarlar. Yargılama yetenekleri güçlüdür. Çalışkan hırslı ve keskin bir zekaya sahip oldukları için,...
 3. 1 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  1 Ağustos 2011 Günlük Burç Yorumları

  burçlar, 1 ağustos burçları, günlük burçlar, burç yorumları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. 1 Ağustos Pazartesi gününe ait burç yorumlarınız melekler Sevgili Koç, Yaşamınızla ilgili yeni bir süreç içindesiniz. Yeni bir düzene ihtiyacınız var. Süregelen işlerinizde de, bazı tereddütlerinizi aştığınız anda, başarıya daha fazla yaklaşacaksınız. İçsel derinliğinizin yoğun olduğu bir...
 4. 1 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  1 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

  günlük burç yorumları 1 ağustos günlük burç yorumu Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, gün boyunca tüm işlerinizin yolunda gitmesi dileğiyle 1 Ağustos 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumlarını sizlerle paylaşıyoruz... 1 Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu Cinsel enerjinizin güçlü olduğu bir gün Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gücü gelişebilir Farklı davranış...
 5. 1 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  1 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

  1 ağustos günlük burç yorumu, günlük burç yorumları, 1 ağustos 2014 burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için güzel bir gün diliyor ve 1 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızan paylaşıyoruz... KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan ) AŞK: Mizahı yaklaşımlarınız partnerinizin hoşuna gidiyor ve onu güldürebiliyorsunuz. Bu neşeli halinizle dikkat edin çünkü...

Sayfayı Paylaş