Etiketler:
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  1 Aralık Burç Yorumları

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  1 aralık burcu 1 aralık burç 2010 burç yorumları 2010 yorumları burçlar Aralık ayının ilk gününde bizleri neler bekliyor yıldızlar bizim hakkımızda ne diyor öğrenmek isterseniz 1 Aralık Burç Yorumları karşınızda :pasi:

  [​IMG]

  Sevgili Koç,
  Bugün kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Yaptığınız her iş özen ve dikkat istiyor. Üstelik fazla sorumluluk almanız, sizin iki kere daha fazla dikkatli olmanızı gerektiriyor. Herkesin gözü üstünüzde ve bunları biliyor olmanın rahatsızlığınızı taşıyorsunuz.. Duygularınızla hareket ettiğiniz zaman hatalar yapmanız doğal.

  Sevgili Boğa,
  İş ilişkilerinizde aşırı sabırlı davranışlarınız sizi adım, adım başarıya götürüyor. Sizi tanıyanlar bile, bu yönünüzü hala çözemediler. Anlaşılmaktan korkuyor gibi bir haliniz var. Farklı olmak hoşunuza gidiyor. Özellikle iş arkadaşlarınızın davranış biçimi çok önemli. Disiplinsizlikten nefret ediyorsunuz.

  Sevgili İkizler,
  Karar vermeden önce öylesine ince eleyip sık dokuyorsunuz ki, çevrenizdeki kişileri canından bezdirebilirsiniz. Dar düşünceli ve bağnaz kişiler tarafından yargılanmanız sorun değil.Yakın ilişkilerinizde yanlış yönlendirmelerin getirdiği aksaklıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün, verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz.

  Sevgili Yengeç,
  Bugün, bir çok nedenlerden dolayı gereksiz problemlere kucak açıyorsunuz. Detaycı yapınızı daha belirgin bir hale getirmek isteyecek ve bugün duygusal davranmayı yeğleyeceksiniz. Belleğiniz çok güçlü. Yaşadığınız hiçbir olayı unutmuyorsunuz.. Aşk yaşantınızda ise, hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz.

  Sevgili Aslan,
  Yakın dostlarınızla bir araya gelecek ve entelektüel konularda aynı düşünce içinde hareket edeceksiniz. Bugün kardeşlerinizle ortak çalışmalar içinde olmak isteyebilirsiniz. Enerjinizi geçmiş deneylerden yola çıkarak yeni bir şekilde değerlendirme yoluna gidebilirsiniz. Önünüze sunulan seçenekleri doğru bir şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız.

  Sevgili Başak,
  Kariyerinize katkısı olacak konularda araştırmalarını sürdürmek istiyorsanız; bu dönemin size sağlayacağı enerjiyi iyi kullanmalısınız. Mesleki başarınızı perçinleyici konumlar içindesiniz. Bu gün , yüksek hedefleriniz gündemde.. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücünüzün farkındasınız.

  Sevgili Terazi,
  Duygulardan çok, akılcı ve çıkarlarınıza uygun kişilerle görüşmeyi tercih edeceksiniz. Bugün grup arkadaşlarınızla, fiziksel aktivitelerinizi geçekleştirebileceğiniz önemli adımlar atacak ve onlarla daha çok vakit geçireceksiniz. Sorumluluk duygunuz artacak ve düzenli hareket etmeyi yeğleyeceksiniz. Sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz.

  Sevgili Akrep,
  Çekiciliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanmak için; her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen, kendinizi mutsuz etmek için adeta çabalıyorsunuz. Alacağınız haberleri olumlu bir şekilde kendi tarzınıza göre yönlendirebilirsiniz. Mükemmel bir tekniğiniz var. Değişik alanlarda tercihlerinizi kullanabilirsiniz.

  Sevgili Yay,
  Gelen iş teklifleri karşısında, kafanızın karışmasını istemiyorsanız, partnerinizden yardım alabilirsiniz. Bugün, sürpriz gelişmelere tanık olabilir, başkalarının paralarından faydalanabilirsiniz. Yatırımlarınız hızla gelişecektir. Fakat ani çıkacak masraflarınızın olabileceğini unutmamalısınız.

  Sevgili Oğlak,
  İsteklerinizi başarma konusunda oldukça kararlısınız. Fiziksel ve zihinsel aktivitelerinizle dikkat çekeceğiniz birgün içindesiniz. İsteklerinizin gerçekleşmesi için planlarınızı sistemli bir şekilde uygulamalısınız. Bazılarınızın emlakla ilgili sorunları çözecek. Tartışma ortamlarından uzak kalmaya çalışın.

  Sevgili Kova,
  Sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor. . Kafanıza koyduğunuz şeyi yapma konusunda engel tanımayacak bu konuda size karşı gelenlere hırçın davranacaksınız. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen göstereceksiniz.

  Sevgili Balık,
  Duygusallıkla akılcılığı birbirine karıştırmayı sevmediğiniz halde, bu gün karmaşa içinde olacak fakat düşüncelerinizi iyi bir süspansiyon yapacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Daha çok toplumsal ve yüksek hedefleriniz dahilinde hareket etmek isteyeceksiniz.
   
 2. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  çok doğru :9))):):):
   
1 Aralık Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 1 Aralık GÜnlük Burç YOrumları

  1 Aralık GÜnlük Burç YOrumları

  1 aralık burcu 1 aralık ne burcu nedir hangi burç hangi burc Koç:Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın. Bol paralı ve başarılı günler yakında. Duygusal alanda...
 2. 15 Aralık Burç Yorumları

  15 Aralık Burç Yorumları

  Sevgili melekler bakalım bugün sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugünki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte Melekler Mekanı farkıyla size özel 15 Aralık burç yorumlarınız :dil::dil: Koç Sevgili Koç, bugün harcamalarınızda, ödemelerinizde çok dikkatli olun zira düşünmeden acele hareket etme eğiliminde olacaksınız. Uranüs ve Güneş...
 3. 20 Aralık Burç Yorumları

  20 Aralık Burç Yorumları

  aralık burc yorumları 20 aralık burç yorumları Hafanın son günü burç yorumlarınızı okumak isteyenlere özel 20 Aralık Günlük Burç Yorumları :tik: Koç (21 Mart - 20 Nisan) Duygularınızı kontrol etmek için gayret gösterin. Aniden gösterdiğiniz tepkilerden daha sonra pişmanlık duyabilirsiniz. Özellikle öfkenizi kontrol altına almalısınız. Spor yapın ya da açık havada yürüyüşlere çıkın. Veya...
 4. 1 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  1 Aralık 2010 Günlük Burç Yorumları

  aralık 2010 burç yorumları Saol Pasim.:kiss:
 5. 1 Aralık 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  1 Aralık 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

  1 aralık 2013 günlük burç yorumu, 1 aralık pazar günlük burç yorumları, günlük burç yorumları Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, harika bir pazar günü geçirmeniz dileğiyle 1 Aralık 2013 Pazar Günlük Burç Yorumlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... 1 Aralık 2013 Oğlak Burcu Yorumu Bugün gizli kalmış pek çok konu gün yüzüne çıkabilir. Bu olumlu da olabilir, olumsuz...

Sayfayı Paylaş