1. ikra naz

ikra naz Forum Okuru

1. aşılamada tutanların ilk belirtileri nelerdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında ikra naz tarafından paylaşıldı.

kızlar bende aranıza yeni katıldım. 15.11.2011 de ilk aşılamam yapıldı. çok heyecanlıyım doktorum 15 gün sonra test yaptır dedi fakat zaman geçmek bilmiyor. heyecandan geceleri uyuyamıyorum. karnım hafif hafif ağrıyor. çok fazla akıntım olmuyor. sık idrara çıkıyorum. bide göğüslerim çok ağrıyor. tutunmuşmudur acaba bebeğim. bi bilgisi veya tecrübesi olan varsa lütfen cvp yazın LÜTFEEEENN!

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Selamlar İkra Naz hayırlı uğurlu olsun bence tutmuş. Göğüslerimde benimde inanılmaz ağrı olmuştu en belirgin özellik budur gibi geliyor bana. Lütfen konunada yaz tam tahlil yaptırdığında. Umarım hayırlısı ne ise öyle olur.
    Ceyda Tüfeng

1. aşılamada tutanların ilk belirtileri nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebeliğin İlk Belirtileri Nelerdir????

Gebeliğin İlk Belirtileri Nelerdir????

gebeligin ilk haftasi gebeligin ilk belirtileri hamilelikte ilk hafta Hamileligin en heyecan verici anlarindan biriside en basidir... Hamilemiyim deyilmiyim, vücüdumuza karsi asiri duyarli oluruz, aceba bu hamilelik belirtilerimi diye... Iste meleklerim size ilk haftalarda karsilasacaginiz belirtiler.... GEBELİĞİN (HAMİLELİĞİN) İLK BELİRTİLERİ GEBELİĞİN İLK HAFTASI, İLK AYI OLUŞAN EN...
  2. hamilelik belirtileri nelerdir

hamilelik belirtileri nelerdir

Ben yeni evliyim bebek istiyoruz, günüm de geçti, ama belirtiler neler tam bilemiyorum, sadece mide bulantısıyla baş dönmesi mi,yaşayan annelerden açıklamalar bekliyorum..:)
  3. Döllenmenin ilk belirtileri nelerdir?

Döllenmenin ilk belirtileri nelerdir?

Kişiler arası çok belirgin farklılıklar olmasına karşın sık görülen gebelik bulgularını kısaca ele alalım. Beklenen adet tarihinde gecikme Her zaman gebeliği göstermese ya da gebelik bulunmasına rağmen adet görülebilmesine karşın binlerce yıldır olduğu gibi hala, gebeliğin en erken bulgusudur. Bulantı: Sabahları daha belirgin olan bulantılar genelde günün ilerleyen saatlerinde hafifler ya...
  4. Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta Yaşananlar

Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta Yaşananlar

Hamilelik Belirtileri Nelerdir İlk Hafta anne adaylarının ne gibi benzer sorunlar ya da belirtiler yaşayabileceklerini hep birlikte inceleyelim. Genelde şu soru hep sorulur. Hamile miyim? Hamile olduğumu nasıl anlarım? Belli başlı belirtiler nelerdir? gibi gibi.. Bu tip sorulara genelde bu belirtilerin kişiden kişiye göre değişebileceğini söyleyerek başlamak istiyorum. Evlenip yuva kurduktan...
  5. Soru : hamileliğin ilk belirtileri nelerdir ?

Soru : hamileliğin ilk belirtileri nelerdir ?

Hamilelik veya gebelik, kadının rahminde bir embriyo veya fetüs taşıdığı yaklaşık 9 aylık bir periyottur.Annenin rahminde bir veya daha fazla embriyo gelişmesine neden olan döllenme gerçekleştiğinde bir kadın hamile olarak kabul edilir. Normal, tam süreli gebelik 40 haftadır ve 37-42 hafta arasında değişebilir. Her trimester kendi özel hormonal ve fizyolojik değişiklikleriyle birlikte gelir....

Sayfayı Paylaş