Etiketler:
 1. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya

  1 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız...Bu Ay Başında Sizi Neler Bekliyor Bakalım...

  Konu, 'Günlük Burç Yorumları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

  Burç Günlük Burç


  Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim....

  [​IMG]21 Mart -20 Nisan


  Bugün sizin için hareketli ve tatmin edici olabilir. Eğer bir beraberliğiniz varsa bu dönemlerde ilişkinizde daha rahat ve doğal bir iletişiminiz olabilir.Zaman zaman kıskançlık krizlerine girme olasılığınız yüksek olduğu için yaşadığınız mutlu anları bir anda kendinize zehir edebilirsiniz. Yer yer kapıldığınız şüphelerin size zarar verebileceğini asla aklınızdan çıkarmayın.

  [​IMG]21 Nisan -21 Mayıs


  Ufak tefek yalanlar başınıza büyük dertler açabilir. Bunu alışkanlık haline getirmeden bırakmanızda fayda var. Çevrenizdeki dostlarınız aşk hayatınızdaki mutluluğunuz için size destek olup yardım edecekler. Onların aşk hayatınızla ilgili verdikleri tavsiyelere mümkün olduğunca uymaya bakın. Tanışacağınız bir kişi sizi fazlasıyla etkileyebilir. Duygusal olarak oldukça hassassınız. Çevrenizdeki olaylar sizi fazlasıyla duygulandırabilir.

  [​IMG]22 Mayıs -21 Haziran


  Bazı duygusal patlamalara açıksınız. Duygusal ilişkide olduğunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir. Soğukkanlılığı elden bırakmaz ve mantığınıza duygularınızdan fazla şans tanırsanız, kazanan taraf olabilirsiniz. Hangi durum olursa olsun, söz konusu kişi, duygusal ilişki içinde olduğunuz kimse değildir.

  [​IMG]22 Haziran -23 Temmuz

  Çevrenizde bulunan evli bir kadına dikkat etmelisiniz. Böyle bir kadının size duygusal yakınlık göstermesi olasıdır ve isterseniz onunla bazı maceralar yaşayabilirsiniz. Bazı dostlarınız bu ilişkinize son derece karşı çıkabilirler ve en azından olumsuz dedikodular çıkartabilirler. Mümkün olduğunca kırıcı olmamaya gayret ederek sizi sıkan her şeyi ortaya koyun ve ilgili kimselerle tartışın.

  [​IMG]24 Temmuz -21 Ağustos

  İlgi duyduğunuz insana duygularınızı çekinmeden rahatlıkla açabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onun varlığı sizi olumlu yönden etkileyecek. Olgun bir insanla duygusal bir ilişkiye girebilirsiniz ya da izden yaşlı bir kişinin destek ve yardımını alabilirsiniz. Sizin için oldukça zevkli ve neşeli bir dönem. Moraliniz de oldukça yüksek. Bazı kimselerle yapacağınız görüşmelerde onları gafil avlayarak hakkınızdaki bazı dedikoduların detaylarını ve kaynaklarını da öğrenmeniz olasıdır.


  [​IMG]22 Ağustos -23 Eylül


  Bugün istediğiniz sonuçlara ulaşsanız bile, beklediğiniz tatmine ulaşmanız zordur. Bazı kavga veya kıskançlıklar keyfinizi bozabilir. Ani duygusal patlamalar göstererek, ilişkilerinizi çıkmaza sokmanız olasıdır. İlişkileriniz hakkında, insanlar olur olmaz dedikodular üretebilirler. Bazı dostlarınız kendilerine emanet ettiginiz sırlarınızı ortalığa insafsızca yayabilirler.

  [​IMG]24 Eylül -23 Ekim


  Eğer siz genç bir insansanız ebeveynlerinizin bazı isteklerinin planlarınıza engel olmaları olasıdır. İçinde bulunduğunuz dönem, gerek aile büyüklerinizle ve gerekse ebeveynlerinizle kolay anlaşamayacağınız bir dönemdir. Size göre mantıksız ve gereksiz tutumlar içinde olabilirler. Fakat bir süre için durumu idare edebilirseniz, fikirlerinin kendiliginden değiştigini görebilirsiniz.

  [​IMG]24 Ekim - 23 Kasım


  Hemen hemen her şeyi gereğinden çok abartma eğilimlerindesiniz veya aşırı iyimserlikten dolayı başınız belaya girebilir. Her tür ilişkinize ve eğer evliyseniz, evliliğinize dikkat etmelisiniz. Bu tür ilişkilerinizi bozmak isteyen birileri, sizi yıpratabilir. Yine eğer evli bir insansanız, evinizde neşeli saatler geçirebilirsiniz. Bir yolculuk nedeniyle eşinizden ya da birlikte olduğunuz kimseden uzak kalma ihtimali dikkat çekiyor.

  [​IMG]24 Kasım - 22 Aralık

  Duygusal olarak bazı minik olumsuz Astrolojik etkiler altındaysanız da yapıcı mantık ve yargı yeteneğiniz sayesinde engellerin ve tersliklerin üstesinden gelebilirsiniz. Bunların siz de bilincindesiniz. O zaman açık düşünceli ve uyumlu yapınızı ön plana çıkartın ve en önemlisi harakete geçin. Akşam saatlerinde, daha önceleri canınızı sıkmış olan birisine gereken cevabı verme imkanını bulacaksınız ve bu durum da sizi oldukça rahatlatacak.

  [​IMG]23 Aralık - 20 Ocak


  Eğer geçmiş günlerdeki bazı olumsuz etkiler yüzünden eşinizle gerilimleriniz olmuşsa, bugün onların tamamen ortadan kalktığını görebilirsiniz. Bugünün sonuna doğru ilk bakışta son derece güven uyandırabilecek olan bir kimsenin size bazı tekliflerle yaklaşması olasıdır. Bu teklifler iş veya özel hayatınızla ilgili olabilir. Hangi konuda olursa olsun alacağınız teklifler ve vaad edilen şeyler gözünüzü kamaştırmasın. Dikkatli olun...

  [​IMG]21 Ocak - 19 Şubat


  Davranışlarınızdaki tutku ve haraketlilik size önemli avantajlar sağlayacaktır. Eğer siz bir erkekseniz, bugün bir kadından beklemediğiniz tepkiler görebilir ve onunla bozuşabilirsiniz. Aslında sizin dııygularınız karışık olacağı için, bu duruma siz sebep olabilirsiniz. Hiç beklemediğiniz kimselerden gururunuzu okşayacak teklifler veya iltifatlar alabilirsiniz. Sizi sıkan ve yardıma gerek duyduğunuz şeyler varsa onlardan kurtulmanıza ya beraber olduğunuz kimse ya da aileniz beklenmedik şekilde yardımcı olabilirler.

  [​IMG]20 Şubat - 20 Mart

  Bugün psikolojik, cinsel ve bedensel olarak güçlüsünüz. Süregelen bir beraberlik içindeyseniz.Her şeyi yüzüstü bırakıp, hatta önemli işleri bile boş verip sevdiğiniz kişi ile beraber bir yerlere gitmek istekleri duyabilirsiniz. Eğer o da size uyarsa bugün çok iyi vakit geçirebilirsiniz fakat bu etkiler geçtikten sonra karşıtaşacağınız birikmiş işleri görünce şaşırabilirsiniz. Bugün sizin daha çok arkadaşlık ilişkisine ve insanlarla bir arada olmaya ihtiyacınız var.
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Günlük burç falım için tşkler Lavişim :kiss: Bu gün beni ne bekliyor az çok bilgi edindim:D
   
  LaViNYaM bunu beğendi.
 3. LaViNYaM

  LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

  Kayıt:
  23 Kasım 2010
  Mesajlar:
  6.356
  Beğenilen Mesajlar:
  824
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  Antalya
  inşallah güzel şeyler bekliyordur seni rüya adminim :kiss:
   
1 Eylül 2012 Burç Yorumlarınız...Bu Ay Başında Sizi Neler Bekliyor Bakalım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 19 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız..Sizleri Bugün Neler Bekliyor Bakalım...

  19 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız..Sizleri Bugün Neler Bekliyor Bakalım...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi yönden uğrayabileceğiniz büyük bir zarardan...
 2. 25 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor....

  25 Haziran 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Özel hayatınız hakkında gevezelik etmeseniz iyi olur. Önemli bir konuda...
 3. 3 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor Bakalım....

  3 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Bugün Sizi Neler Bekliyor Bakalım....

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bugün önemli fikirlerinizi birilerine anlatmak ve destek aramak...
 4. 16 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Hafta Başı Yorumlarınız Bakalım Neler Gösterecek..

  16 Temmuz 2012 Burç Yorumlarınız...Hafta Başı Yorumlarınız Bakalım Neler Gösterecek..

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Zaman bulamamaktan dolayı bir türlü el atamadığınız ve...
 5. 24 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Bugün Sizi Neler Bekliyor...

  24 Ağustos 2012 Burç Yorumlarınız Bugün Sizi Neler Bekliyor...

  Burç Günlük Burç Burcunuz bugün size ne söylüyor bilmek istemezmisiniz? Hadi gelin beraber bakalım bugün neler gelişecek hayatınızda...Peki ya 2013 te burçlar size neler getirecek bilmek istemezmisiniz .... Hadi buyrun meleklerim beraber burçlarınızın yorumlarını inceleyelim.... 21 Mart -20 Nisan Bu gün yumuşak başlı görünmeniz size küçük...

Sayfayı Paylaş